II.SKUPINA - TURNAJ V PRAVONÍNĚ

07.05.2012 07:53

První medaile.

Dnes 6.5.2012 jsme zavítalili k prvnímu venkovnímu turnaji pořádanému Sokolem Pravonín. Sestava: Roman Kuntoš, Michal Sklenička, Jenda Poustka, Jakub Sviták, Markéta Poustková a Dan Kohout. K prvnímu zápasu s Pravonínem A jsme nastoupili v rozestavení, ve kterém jsme se prezentovali celou halovou sezónu, jelikož po delší pauze naskočil do hry Dan Kohout. Takto rozehraný zápas se ukázal ve špatném světle, jelikož kluci trénovali na jiných postech a nesrovnali se s momentálním rozestavěním. Proto první polovina z hlediska gólů byla katastrofální. Hned od druhé půle se obraz hry otočil o 180°. Dan Kohout se vyměnil v bráně s Kubou Svitákem a Roman Kuntoš dostal více prostoru v předních liniích. Z prohraného utkání se nakonec podařilo snížit a druhou půli zvítězit 3:2, přesto celkové prohře 10:4 jsme nezabránili. V druhém utkání proti Pravonínu B jsme již naskočili poučeni z předešlého utkání, ve kterém rozhodl zkušenějčí výkon gólmana soupeře. Ve vyrovnaném zápase jsme podlehli 6:4.
V celkovém souhrnu se ukázalo, že právě výpadky jednotlivých hráčů ať při trénincích či utkáních jsou rozhodující. Turnaj se mimořádně povedl Romanovi Kuntošovi (4góly),ostatní určitě odvedli velmi dobré výkony .Michal Sklenička opět dobře bránil,doufejme,že i Dan Kohout začne pravidelně trénovat,přesto jeho 3 góly a vyspělost hodně prospěla. Kuba Sviták předvedl dobré zákroky v brance, Jenda Poustka zůstal za svými výkony, ale i on přispěl 1 gólem a hlavně zlepšením v závěru k celkově 3.místu v turnaji. Vydařili se mu i pokutové kopy v rozstřelu, kde překvapil hned prvním gólem, ostaní rovněž v rozstřelu kopali dobře. Markéta Poustková vzhledem k věku je adeptem pro zapojení do hry. V této partě máme určitě na výrazné zlepšování a další úspěchy.
Nenastoupili: Martin Peška(omluven), Ondra Dvořák(nemoc), Jirka Zelenka nepřijel.
Děkujeme všem pořadatelům za dobrou organizaci a hodnotné ceny, určitě není nic jednoduchého se takto o kluky postarat. Takovéto turnaje jsou pro nás velkým přínosem.