KRAJSKÉ FINÁLE - 22.6.2014 - VLAŠIM

23.06.2014 19:11

1.místo - no a co, .....

Na konec sezóny, v neděli 22.6.2014, jsme se zúčastnili turnaje pro vítěze okresních přeborů středočeského kraje, který se konal ve Vlašimi na hlavním travnatém hřišti v ulici Kollárova. Turnaj se hrál ve dvou skupinách po pěti každý s každým a poté zápasy o umístění. Hrálo se 4+1, 2 x 10 minut na dvou hřištích, o poločase se týmy vystřídaly a výsledky se sečetly. Pořadí ve skupině rozhodoval počet vstřelených branek. My tímto způsobem hráli poprvé a nevěděli jsme jak s tím tým popasuje a nakonec jsme byli mile překvapeni. Ve skupině, kterou jsme vyhráli přesvědčivě, jsme nastříleli neuvěřitelných 82 branek, druhý tým 44, to znamenalo, že jsme každou minutu vstřelili branku.

Naše výsledky ve skupině:

Vlašim 26 : 4 Kunice

Vlašim 22 : 0 Drozdov

Vlašim 19 : 6 Kralupy

Vlašim 15 : 2 Pečky

Skóre 82 : 12

Druhou skupinu vyhrálo Kladno v konkurenci těchto mužstev - Kutná Hora, Sedlčany, Straky a spojený tým Černolic s Lety.

Finále: Vlašim 7 : 5 Kladno

Finále jak se patří, před početnou diváckou kulisou si dva nejlepší týmy nic nedarovali, soupeř velmi důrazný, většinou hrozil střelbou z větší vzdálenosti, my se nemohli s tvrdou hrou vyrovnat, první poločas jsme prohráli o dvě branky. Ve druhém poločase jsme hru zlepšili, více bojovali a odměnou bylo otočení výsledku na konečných 7 : 5. Velmi vyrovnané utkání, fyzicky náročné, ale po posledním hvizdu rozhodčích byla vidět velká radost a úleva, že jsme v konkurenci nejlepších týmů středočeského kraje obstáli. Tým předvedl děkovačku rodičům za výborné fandění. Moc všechny chválím, kteří se na tomto úspěchu podíleli. Byla to taková sladká třešnička na dortu, kterou jsme zakončili velmi úspěšné působení v mladší přípravce. Teď už to jenom příští týden pořádně oslavit na rozlučce v Pravoníně, znovu zvu všechny příznivce FC Graffin Vlašim, ročníku 2005.