MINITURNAJ VLAŠIM - 23.2.2014 - VLAŠIM A

23.02.2014 15:34

V neděli ráno (23.2.2014) jsme pořádali miniturnaj čtyř týmů na UMT ve Vlašimi Na Lukách. Turnaje se zúčastnili dva týmy z SK Benešov - ročník 2004, FC Graffin Vlašim - ročník 2004 a my, FC Graffin Vlašim - ročník 2005. Hrálo se na dvouch hřištích 40 x 25 metrů, branky 5 x 2 metry, počet hráčů ve hře 5 + 1, dvakrát každý s každým 1 x 15 minut s pětiminutovými přestávkami, tedy pořádný zápřach, ale turnaj budeme určitě opakovat, vše za dvě hodiny odehráno, děti neměli čas zlobit a plně se soustředili na fotbal. Děkuji trenérovi P.Poustkovi, že nám pomohl s pískáním zápasů a my se mohli věnovat koučování. Turnaj jsme sice vyhráli, ale všechna mužstva byla vyrovnaná, mohl vyhrát i prohrát každý s každým. Všechny z týmu chválím za nasazení, pěkné kombinace a krásné branky. Soupeři nám nic zadarmo nadarovali, byli velmi tvrdí, ale my se jim vyrovnali. Tak někdy příště.

FC Graffin Vlašim - ročník 2005: Cettl Martin, Říha Ferda, Fialová Zuzka, Kotora Honza, Vopálka Filip, Pajk Lukáš, Kameník Šimon, Kůra Filip, Filip Štěpán