PROGRAM TÝDNE (9.- 15.3.2015)
08.03.2015 09:14pondělí - 9.3.2015 - 17:00 - 18:30 hodin - trénink UMT Kollárova - společný "A" a "B"
úterý - 10.3.2015 - 17:30 - 19:00 hodin - trénink hala Harfa - skupina "B"
středa - 11.3.2015 - 16:30 - 18:00 hodin - trénink hala Vorlina - skupina "A"
12. - 15.3.2015 - herní soustředění
Čtvrtek – 09:30 – 11:30 – trénink
12:30 – 13:00 oběd (Vorlina)
14:30 – 15:30 hodin – trénink
15:30 - 16:30 hodin - přípravné utkání: Vlašim U10 - Vlašim U9
Pátek – 09:30 – 11:30 hodin – trénink
12:30 – 13:00 hodin – oběd (Vorlina)
14:30 – 16:00 hodin – trénink
Sobota – 09:30 – 11:30 hodin – trénink
12:30 – 13:00 – oběd (restaurace „Gól“)
14:30 hodin – přípravná utkání: Vlašim 05 „A“ – Benešov 05 (Ondrášovka)
Vlašim 05 „B“ – Benešov 05 „B“
Neděle – 10:30 hodin – přípravná utkání: Vlašim 05 „A“ - výběr okresu BN „U11“
Vlašim 05 „B“ – Čechtice (st.příp.)
12:30 – 13:00 – oběd (restaurace „Gól“) - hodnocení a odjezd domů
Sebou: tréninkové oblečení, klubové oblečení, A- skupina - oba dresy NIKE, B- skupina - oranžový dres (kdo nemá přinese trenér) + tréninkový dres Legea, náhradní oblečení na případné převlečení, ručník (osuška), sprchový gel (šampón), termoprádlo, zimní doplňky
O pitný režim bude postaráno, vždy bude dostatek pitné vody.
Přinést okopírovanou kartičku zdravotní pojišťovny – nutné !!!
Rodiče dopraví vždy děti 15 minut před dopolední tréninkovou jednotkou či zápasem, my je předáme rodičům po osprchování po odpolední tréninkové jednotce či po zápase. V neděli sraz v 10:00 hodin.
Účast záhodná, případné omluvy co nejdříve, kvůli zajištění obědů a ostatním organizačním věcem.
Omluvenky do škol máte již poslány !!!
Případné dotazy – zavolejte trenérům.
Seznam hráčů:
1. Kotora Jan
2. Říha Ferdinand
3. Cettl Martin
4. Vopálka Filip
5. Fialová Zuzana
6. Pajk Lukáš
7. Rytina Jan
8. Zachoval Matěj
9. Kameník Šimon
10. Filip Štěpán - nemoc
11. Toula Petr
12. Brejda Martin
13. Poustka jan
14. Sklenička Michal
15. Kuntoš Roman
16. Kůra Filip
17. Opavová Klaudie
18. Houdek Lukáš
19. Vojta Jakub - omluva
20. Kahoun Josef
Trenéři:
Kotora Petr
Filip Miloš
Poustka Pavel
———
Zpět