TURNAJ POŘÍČÍ - 20.4.2014 - VLAŠIM "A"

21.04.2014 06:46

Na první turnaj z pěti jsme cestovali v neděli 20.4.2014 do Poříčí nad Sázavou. Postupně jsme se utkali s Voticemi, Benešovem a domácím Poříčí. Hrálo se na přírodní trávě, ale hřiště nebylo příliš kvalitní, vyšší tráva a rozšlapané. Hrálo se každý s každým 2 x 12´.

Naše výsledky:

Vlašim "A" 7 : 3 Votice - branky: Říha 3x, Cettl 2x, Filip, Vopálka

První utkání, mokrá tráva, první poločas dobrý, dobrá kombinace, mnoho šancí. Druhý poločas hrozný, uspokojení, soupeř slabší, ale bojoval, my jako by se nemohlo nic stát.

Vlašim "A" 9 : 1 Benešov - branky: Říha 4x, Filip 3x, Cettl, Pajk

Proti našim kamarádům z výběru na Ondrášovka Cup, před zápasem trochu obava, ale naše mužstvo od začátku nanechalo nic náhodě, dobře jsme napadali, kombinovali, nastříleli dost branek a ještě nepromněnili mnoho šancí. Výborně zachytal Koty.

Vlašim "A" 7 : 1 Poříčí - branky: Cettl 3x, Říha, Pajk, Kameník, Vopálka

Opět slabší soupeř, my bez kombinace, střelby, proti slabším soupeřům hrát neumíme, neumíme se koncentrovat a zahrát si v poklidu fotbal, připadalo mi to jako že na tréninku nic neděláme.

Doufám, že na příštím turnaji předvedeme jiný výkon, kromě zápasu s Benešovem to bylo slabé. Ale i takový je fotbal.