TURNAJ V JÍROVICÍCH - 29.9.2012

29.09.2012 14:00

V sobotu 29.9.2012 jsme v rámci turnajů OFS Benešov tentokrát zavítali do Jírovic, kde hostují hráči SK Benešov ročníku 2005. Zápasy již se známými soupeři jsme začali s Václavicemi, s kterými jsme si krásně zakombinovali vstřelili krásné branky. Skóre se zastavilo na číslu 12, soupeř naší bránu moc neohrozil - tedy nula na kontě. Druhé utkání - jako vždy prestižní - proti naším kamarádům s Vlašimi ročníku 2004 bylo to nejhezčí co bylo na jírovickém pažitu k vidění. Do vedení šel soupeř po trestném kopu z deseti metrů, hra se přelévala z jedné strany na druhou, soupeř v poli o něco lepší. Poločas 0:1 pro soupeře. Ve druhém poločase si kluci nic nedarovali zadarmo, nikdo nevypustil žádný souboj. Pak se prosadil Ferda, po jeho střele a vyražením míče gólmanem dorazila míč do sítě Zuzka. Poté nám soupeř několikrát zavařil a měli jsme několikrát i štěstí, pomohla nám konstrukce branky a potvrdilo se pravidlo - nedáš dostaneš. Po trestném kopu asi z osmi metrů ze strany se přesně pod víko trefil Ferda. Tak utkání skončilo 2 : 1 pro nás. Třetí utkání proti domácím, z naší stránky nejhorší, skončilo sice naším vítězstvím 8 : 1, ale předvedená hra, především v prvním poločase se nám trenérům příliš nelíbila. Jinak si kluci určitě mákli, celkově dvanáct zápasů ve dvouch dnech je opravdu dost, tak některá zaváhání v posledním zápase jim odpouštíme. Jen tak dál. V pondělí trénink.

Výsledky - Vlašim (2005) 12 : 0 Václavice (Filip 2x, Cettl 4x, Pajk 3x, Říha 2x, Kotora)

Vlašim (2005) 2 : 1 Vlašim (2004) (Fialová, Říha)

Vlašim (2005) 8 : 1 Jírovice (Fialová 3x, Cettl 2x, Filip, Říha, Kotora)

Sestava : Cettl M, Říha F., Fialová Z., Kotora J., Pajk L., Vopálka F., Kameník Š.,Filip Š.