TURNAJ V OSTŘEDKU - 22.6.2013 - VLAŠIM B

23.06.2013 22:55

Turnaj JOMA CUP 22.6.2013 v Ostředku– Vlašim B  4.MÍSTO

Poslední turnaj v této fotbalové sezóně Nás přivedl do Ostředka. A klobouk dolů před organizací turnaje!  Občerstvení každý hráč,pití,ceny,skórová tabule,hlášení výsledků…paráda.Jelikož současně běžel turnaj žáků,vše se protáhlo do odpoledních hodin.Počasí rovněž přálo,až dost horka.

Opět problém byl s účastí hráčů. Přijeli (vše r.2005):

Jan Poustka,Martin Brejda,Lukáš Houdek,Michal Sklenička,Roman Kuntoš,Klaudie Opavová(2004)

A tak abychom měli alespoň rezervu opět nastoupil NÁŠ MARADONA – Markétka Poustková 18.4.2007.Ani jsme ji nestačili uvést do sestavy,a tak nebyla uvedena jako nejmladší hráč turnaje.

K TURNAJI: pro ročníky 2004 a mladší(dívky 2003)

Na turnaj dorazily mimo Nás týmy Benešova 2006,Sokola Ratměřic,Zásmuk 2005,SK Slavia dívky výběr,domácího Ostředka.

Skutečně věk je hodně v těchto ročnících znát.Dívky SK Slavia všechny od začátku převyšovaly hrou,naopak Sk Benešov díky věkové kategorii trochu pokulhával.

Naše zápasy:

Vlašim 2005 B – Sokol Ratměřice 3 : 2 (Romík,Klaudy,Lukíno)

První poločas 0:2,a zdálo se,že to neuhrajeme,ale po půli jsme hodně přitlačili,a zaslouženě vyhráli.Hrálo se hodně na bránu soupeře.Ale lehké utkání to nebylo,a i to štěstí stálo teď u Nás.

Vlašim 2005 B – Sokol Zásmuky 2:4 (Klaudy,Romík)

Vyrovnané utkání,smutnili jsme,chtěli jsme vyhrát.Stále tytéž chyby,na střídání jediný hráč 2007.Málem překvapení v podobě gólu Megie Poustkové……

Semifinále:

Vlašim 2005 B – SK SLAVIA dívky 0 : 11

Vždy poloviny poločasů výborná hra,zprvu jsme prohrávali o gól,a zdálo se,že uhrajeme slušný výsledek,ale začali se objevovat slabé chvilky,trucy hráčů,vysílení,…..holky byly určitě lepší ,výškově,silově,hrou.

Boj o 3.místo:

Vlašim 2005 B – Sokol Ostředek  1 : 2 (0 : 2)

V první půli jsme prohrávali 2:0,a utkání jsme odchodili.Po domluvě  HRÁČŮM o půlce jsme zvedli hlavu,a začali mohutným náporem,který Ostředek bohužel ustál.V největších šancích byli Klaudie – krásné 2 střely na bránu,Romík,jehož střelu soupeř bohužel kryl,a Poustky,kterého pohotový střelecký pokus na bránu se štěstím brankář vyrazil.

Pořadí :  1.SK SLAVIA 2.Sokol ZÁSMUKY 3.SOKOL OSTŘEDEK

4.FC GRAFFIN VLAŠIM B 5.TJ SVOBODA RATMĚŘICE 6.SK BENEŠOV

Závěrem:

Sám bych za tým uronil slzu,mohl to být první samostatný úspěch,na který opravdu měli.

Ale je to stále v našem týmu hodně o psychice.Na jednu stranu se nepoložili,když prohrávali,a zase na týmy,které mají neumí zabrat,a dorazit to! To týmu moc vytýkám – máme zatím samé mazlíky!Neumějí jít za vítězstvím.Někdo  zabere při zápase ojediněle,někdo přestane hrát,někoho začne bolet noha,někdo se rozbrečí,že je soupeř těžší.

Druhou stranou zase nevidíme,že hráli prakticky v kuse bez střídání.

Cílem je určitě doplnit tým,protože takto se to hrát nedá.Takže vypisujeme nábor….kdo o někom ví?

ÚPLNĚ NA ZÁVĚR S KÝM SE NEUVIDÍME HEZKÉ PRÁZDNINY.CHYSTÁ SE I V JEJICH PRŮBĚHU NĚJAKÉ TO UTKÁNÍČKO.