TURNAJ V PRAVONÍNĚ - 12.5.2013 - VLAŠIM B

13.05.2013 20:46

Turnaj OFS v Pravoníně 12.5.2013 – Vlašim B 2.MÍSTO

Předposlední turnajové kolo v Pravoníně nás čekalo po nevydařeném turnajovém klání ve Větrovech,a tak jsem očekával jak se kluci hlavně psychicky srovnali.Na poslední chvíli pro střevní chřipku odřekl David Chvátal,omluveni byli Lukáš Houdek,Martin Peška,Ondra Dvořák.A tak nakonec dorazilo 7 borců.

Pokračovali jsme v souladu s turnajem ve Větrovech,tj. nevyrovnaných výkonech:dokážeme zahrát se silným soupeřem 5, 7 minut  parádní hry s kličkami, nahrávkami pohledem sneseno i přísnější kritikou a poté úplné vypnutí,a jako bychom   neuměli kopnout do míče.A právě pěkná hra spadla opět na Nespeky,kde bych hodně chválil,byť hromada nevyužitých šancí,s  Ratměřicemi konec první půle,kdy se zdálo že je přejedeme,poté už hra nebyla vůbec pěkná.Nejlepší hráč a střelec nebyl tentokráte vyhlášen,nikdo nepodal přesvědčivý výkon,jen momenty.Tah na bránu Romča,hezké zpracování,moc pěkné nahrávky Poustky(i když zlepšit rychlost),jediné velké zlepšení – Klaudy,hezké momenty měl Marťas B.,a také tradičně Míša,který konečně hraje kolektivněji.Šlosy tam zase něco přidal do brány….Ale tyto  momenty jsou zatím málo.Na druhou stranu byla vidět snaha,spousta neproměněných příležitostí,nastříleli jsme i nějaké góly,takže určitě nespíme.

(Bránu tentokráte obsadil Kubík,a jednou Marťas.)

K TURNAJI:

Po deštivém začátku víkendu,bylo počasí poměrně optimální k fotbalu,ale narostlá tráva,která se nedala posekat trochu měnila obrázek hry,nám určitě nevyhovovala.V Pravoníně opět hezky  připraveno,vždy dobrovolníci z řad rozhodčích trošku trpí ne snadno se píská,a někdy se to upískne.Moc hezké odměny pro všechny za bojovné výkony,to opravdu potěší.

Chválil bych určitě tým Ratměřic,který včetně svých vedoucích vystupuje FÉROVĚ,je zde dobrá domluva,a je vidět,že vozí kluky,kteří si rádi zahrají.

ZÁPASY:

Vlašim 2005 – Nespeky                2 : 1       Romča 2

Jasná převaha, od začátku nebylo pochyb kdo je lepším týmem.Ale těch neproměněných šancí!Asi by to bylo přes 10.Je třeba určitě dodat,že v druhé půli naši hráči jak jsem již zmiňoval „vypadli“,a dovolili jsme Nespekám párkrát zahrozit.

Pravonín – Ratměřice                   0 : 6

Vlašim 2005 – Ratměřice             2 : 6(2:3)    Romča,Šlosy

Úvod vypadal,že dostaneme nálož – rychle 0:3,ale část půlky opět moc pěkná hra,dobře tahal Marťas,perfektní nahrávky Poustky,hrnuli jsme se na bránu,útok za útokem soupeř nevěděl kam skočit,a myslím hrát bez přerušení tak jsme soupeře určitě přejeli.Opět těch šancí i téměř do prázdné brány(ale ta tráva).Po půli 2:3,a ta je zachránila.Po půlce opět „NÁŠ výpadek?!“,A HŘIŠTĚ JSME NECHALI OPĚT SOUPEŘI.

Pravonín – Nespeky                      1 : 3

Ratměřice – Nespeky                   3 : 2

Vlašim 2005 – Pravonín               6 : 1        Romča 2,Michal 2,Šlosy 2

Sice vítězství,ale řekl bych,že jsme soupeře nechali nejvíce hrát za dosavadní průběh OFS.Gól jsme dostali prakticky vlastní zásluhou. Pravonín bohužel neopakuje pěkné výkony z úvodu.Filda příliš osamocen.