Z webu - SK Slaný 2005

13.12.2011 20:24

Turnaj v Dobřichovicích

V neděli 11.12.2011 jsme jeli ke svému poslednímu letošnímu turnaji do Dobřichovic u Prahy. Turnaj se nám vydařil a velice zdárně jsme zakončili náš vynikající podzim. (shrnutí podzimu bude později)

Přivítala nás hala, kde jsme před 10 měsíci začínali prvním turnajem. Prostředí jsme už znali a těšili se na nové soupeře se kterými jsme ještě nehráli.

SK - Jičín Modrý 7:0 (Horňáček 2, Janega, Nejedlý, Burda, Gardián, Kemr)

Vstup do zápasu se nám hodně vydařil, hned jsme se ujali vedení 2:0. I když jsme střídali všechny hráče v poli, hráči výborně kombinovali a soupeře vůbec nepouštěli za půlicí čáru. Náš golman (Grünwald) se vůbec míče nedotkl. Začátek turnaje se nám vydařil.

SK - Vlašim 2:2 (Horňáček, Zima)

Toto utkání bylo o něčem jiném, soupeř byl vynikající, hra se přelévala z jedné strany na druhou. V zápase jsme 2x vedli, ale bohužel jsme to nedotáhli k vítěznému konci, když jsme dostali vyrovnávací gól minutu před koncem.

SK - Příbram 9:0 ( Janega 3, Horňáček 2, Burda 2, Kemr, Gardián)

V třetím zápase proti nám nastoupila Příbram, která byla na prvním turnaji. Byla na nich znát nesehrannost a neznalost pravidel. Kluci je přehrávali ve všech směrech a jsem rád, že padlo plno gólů a rozdělilo se více hráčů.

SK - Mělník 4:0 (Horňáček, Janega, Kemr, Nejedlý)

Jako vítěz skupiny jsme nastoupili v semifinále proti druhému ze skupiny B a to byl Mělník. Prvních pět minut byla hra vyrovnaná. Pak se našim hráčům podařilo vstřelit první gól a ukázala se převaha našeho týmu. Za stavu 2:0 zlikvidoval náš golman sólový nájezd. Byl to vynikající zápas a my jsme se těšili na soupeře ve finále.

SK - Vlašim 2:3 (Horňáček, Janega)

Ve finále se sešli opravdu dva nejlepší celky z turnaje. Po krásné akci Janegy a dorážce Horňáčka jsme se ujali vedení. Jenže dlouho jsme se neradovali a soupeř stačil odpovědět z trestného kopu a po chybě v obraně výsledek otočil. My jsme se ale vzchopili a vyrovnali jsme na 2:2. Ještě jsme měli několik šancí, ale nepovedl se nám vstřelit vítězný gól a opět po nešťastné chybě jsme kapitulovali. Na vyrovnání už nezbývalo moc času. Druhé místo je vynikající, ale soupeři jsme k vítěztví hodně pomohli.