Kalendář akcí
kdy | den v týdnu | akce | kde | |
31.8.2015 | po (18:00) | MU | Benešov 6 : 4 Vlašim | |
3.-6.9.2015 | čt - ne | TU | Roudné u Č.B. - E.ON CUP, web zde (2x 5+1) | 9.z 40-ti |
13.9.2015 | ne (10:00) | MU | Vlašim 11 : 0 T.Štěpánov | |
16.9.2015 | st (17:00) | MU | Vlašim 7 : 8 Poříčí | |
20.9.2015 | ne (10:00) | MU | Vlašim 15 : 2 Mezno | |
27.9.2015 | ne (10:15) | MU | Struhařov 1 : 14 Vlašim | |
4.10.2015 | ne (10:00) | MU | Vlašim 13 : 2 Kondrac | |
11.10.2015 | ne (10:15) | MU | Teplýšovice 1 : 11 Vlašim | |
14.10.2015 | st (16:00) | MU | FCG Vlašim 25 : 0 Minerva | |
18.10.2015 | ne (10:00) | MU | Vlašim 4 : 2 Sedlec-Prčice | |
25.10.2015 | ne (11:00) | MU | Jankov 1 : 7 Vlašim | |
28.10.2015 | st (celý den) | TU | Kosmonosy (5+1) | 3.z 24-ti |
1.11.2015 | ne (10:00) | MU | Vlašim 10 : 2 Nespeky | |
8.11.2015 | ne (10:15) | MU | Bystřice 1 : 1 Vlašim | |
14.11.2015 | so (8:30-13:00) | TU | Zbuzany, výsledky zde (5+1) | 2.z 6-ti |
28.11.2015 | so (9:00-16:00) | TU | Benešov (S- centrum), výsledky zde (4+1) | 2.z 6-ti |
5.12.2015 | so (8:00-16:00) | TU | Chrudim (4+1) | 5.z 10-ti |
16.1.2016 | so (8:30-13:00) | TU | Zbuzany - plán zápasů (5+1) zde | 1.z 6-ti |
17.1.2016 | ne (9:00-16:00) | TU | Benešov (S- centrum) - plán zápasů zde (4+1) | 1. z 6-ti |
24.1.2016 | ne (14:00) | PU | Benešov U12 3 : 7 Vlašim (7+1) | |
31.1.2016 | ne (9:55) | TU | Humpolecká zimní liga - plán zápasů zde (7+1) | 4 výhry 1 remíza |
6.2.2016 | so (10:00) | PU | ABC Braník Praha U11 4 : 9 Vlašim (7+1) | |
14.2.2016 | ne (14:00) | PU | Vlašim U11 1 : 3 Bystřice U13 (7+1) | |
6.3.2015 | ne (9:55) | TU | Humpolecká zimní liga - plán zápasů zde (7+1) | 5 výher |
10.- 13.3.2016 | čt - ne | SO | Vlašim, Kollárova - plán zde | |
12.3.2016 | so (14:30) | PU | Vlašim 9 : 3 SK Nusle U11 (7+1) | |
13.3.2016 | ne (10:30) | PU | Vlašim 10 : 1 SK Benešov U11 (7+1) | |
19.3.2016 | so (9:55) | TU | Humpolecká zimní liga - plán zápasů zde (7+1) | 4 výhry 1 remíza |
3.4.2016 | ne (16:00) | PU | ABC Braník Praha U11 5 : 11 Vlašim (7+1) | |
9.4.2016 | so (9:30) | MU | Trh.Štěpánov 0 : 5 Vlašim | |
17.4.2016 | ne (15:00) | PU | Vlašim 25 : 5 Xaverov H.Počernice (7+1) (v Libži) | |
24.4.2016 | ne (9:30) | MU | Mezno 2 : 20 Vlašim | |
28.4.2016 | čt (17:30) | MU | Vlašim 15 : 0 Struhařov (v Libži) | |
29.4 - 1.5.2016 | pá - ne | TU | Valašské Meziříčí (7+1), web zde | nedohráno, střevní viróza |
4.5.2016 | st (17:30) | MU | Poříčí n/Sáz. 4 : 0 Vlašim | |
8.5.2016 | ne (10:15) | MU | Kondrac 0 : 7 Vlašim | |
12.5.2016 | čt (17:30) | MU | Vlašim 8 : 0 Teplýšovice (v Libži) | |
18.5.2016 | st (17:30) | MU | Vlašim 9 : 1 Benešov (v Libži) | |
22.5.2016 | ne (10:15) | MU | Sedlec-Prčice 2 : 8 Vlašim | |
28.5.2015 | so (celý den) | TU | Rejšice (7+1), web zde, plán zápasů zde | 2. z 11-ti |
29.5.2016 | ne (10:00) | MU | Vlašim 11 : 1 Jankov (v Libži) | |
4.6.2016 | so (10:15) | MU | Nespeky 2 : 20 Vlašim (v Pyšelých) | |
11.6.2016 | so (10:00) | MU | Vlašim 6 : 1 Bystřice (v Libži) | |
11.6.2016 | so | RO | rozlučka hned po zápase s Bystřicí (v Libži) | |
16.6.2016 | čt (17:30) | MU | Minerva 1 : 20 Vlašim (ve Voticích) | |
18.6.2016 | so (celý den) | TU | krajské finále starších přípravek v Čáslavi 2 x 5+1 - spolu s ročníkem 2006 |
2. z 8 týmů |