ABC BRANÍK PRAHA U11 4 : 11 VLAŠIM

03.04.2016 18:35

Týden před mistrovskými zápasy jsme si zajeli v neděli od 16:00 hodin zahrát přípravný zápas do Braníku v Praze s místním celkem U11. Hrálo se na UMT, 3 x 20 minut, 7+1 v poli. Za teplého počasí si všichni sáhli na dno sil, celý zápas ve velkém tempu s mnoha krásnými akcemi a branek, některé do prázdné brány. Kromě druhých deseti minut první dvacetiminutovky, kdy jsme to moc tahali a zbytečně kličkovali, jsem velmi spokojeni za přístup všech hráčů. Nebylo to lehké utkání, museli jsme podstoupit mnoho osobních soubojů, některé na hranici pravidel, ale přesto jsme soupeře přehráli ve všech směrech a to ještě mnoho šancí nedali. Jsem rád za tuto konfrontaci, mělo to smysl, pražské týmy hrají dost tvrdě, u nás na okrese se tím nesetkáváme, takže pro nás plus. Negativum byla UMT, v tomto teplém počasí je hrozné na ní hrát, už se těšíme na trávu.

3 : 3 - branky: Rytina 2x, Pajk

5 : 1 - branky: Zachoval, Nerad, Rytina 2x, Pajk

3 : 1 - branky: Říha 2x, Pajk