ABC BRANÍK PRAHA 4 : 9 FCG VLAŠIM

06.02.2016 16:00

Výborná příprava s Braníkem Praha v sobotu 6.2.2016 od 10:00 hodin na UMT v Praze. Jeli jsme k utkání bez našeho stopera Šimona Kameníka, kterého skolil nějaký virus, přejeme brzké uzdravení, za to opět s Davidem Budilem. Sleduji výsledky našeho dnešního soupeře, vím, že dělají mládež velmi dobře, jsem rád za tuto konfrontaci po dlouhé době, hodně zápasů jsme spolu odehráli při začátcích (turnaje v Dobřichovicích), tedy nás nic lehkého nečekalo. Po domluvě s trenéry jsme hráli 7+1 v poli 3 x 20 minut, poté ještě jedna patnáctiminutovka. V první třetině utkání byla naše hra ustrašená, ochrápaná, málo pohybu, málo nabízení, někteří bez zájmu, tým jsem nepoznával, v druhé části zápasu se to zlepšovalo, třetí a čtvrtá část v pořádku, byly vidět i pěkné akce, narážečky, přihrávky. Sice jsme celkově vyhráli, ale tým Braníku je výborné, převyšoval nás v souboji jeden na jednoho, na tom musíme v tréninku zapracovat. Těšíme se na další utkání s Braníkem.

ABC Braník Praha 4 : 9 FCG Vlašim