ARENA CUP V PRAZE BRANÍKU

02.09.2012 07:01

Dne 1.9.2012 v sobotu jsme zavítali tentokrát na venkovní turnaj mladších přípravek ročníku 2005 a ml. do Prahy Braníku. My jsme přihlásili dvě družstva a to Vlašim A ve složení Pajk Lukáš, Fialová Zuzka, Kotora Honza, Kameník Šimon a Filip Štěpán a Vlašim B ve složení Poustka Honza, Vopálka Filip, Peška Martin, Sviták Kuba, Kohout Dan, Sklenička Michal. Někteří kluci hráli jak za A, tak za B, pokud se utkání nehrála souběžně, protože jsme jeli v minimálním počtu (mnoho omluv - prázdniny). Áčko skončilo na velmi pěkném třetím místě s jednou prohrou se suverénní Slavií Praha A, jednou remízou a pěti výhrami. Hrálo se každý s každým ve skupině po sedmi, poté zápasy o umístění jak skončili ve skupině např.A1 proti B1 atd., tedy bez semifinále, 1 x 13 minut.