ARITMA PRAHA - VLAŠIM "A"

11.09.2014 22:04

Aritma Praha (r.2004 a 2005) vs. FC Graffin Vlašim (r.2005)

Na čtvrtek 11.9.2014 jsme domluvili přípravné utkání místo tréninku ve Svojeticích u Říčan s Aritmou Praha, který přijel s ročníky 2004 a 2005. Hrálo se na krásném hřišti, za sychravého počasí velmi pěkný zápas, plný osobních soubojů a krásných gólů na obouch stranách. Soupeř velmi zdatný jak v kombinaci, tak rychlosti. Tým musel zapnout na vyšší obrátky (v okresním přeboru zatím podobných soupeřů není), aby se Aritmě vyrovnali. Výsledek nevím, utkání bylo vyrovnané, na obou stranách padlo více než deset gólů, o výsledek nám moc nešlo, chtěli jsme od týmu velké nasazení, nasadili jsme dvě pětky a po cca dvou, třech minutách je střídali. Hrálo se 5 x 15 minut, takže dost velká porce v dobrém tempu. Předběžně je domluvena odveta, termín domluvíme, protože takových zápasů je třeba, na okrese hrajeme skoro bezkontaktní fotbal. Po takových utkání kluci a samozřejmě se Zuzkou fotbalově rostou. MF