Do Benešova odjel Náš ročník 2005 k předposlední přípravě před vstupem do sezóny opět pod vlivem prázdnin a špatného deštivého počasí za účasti 4 týmů A+B Vlašim 05,Benešova 05,Ratměřic 05.

A –tým téměř v kompletní sestavě,B-tým laboruje stále s nízkou účastí.

Na místě byli hráči vhodně rozděleni do obou týmů.

A –Cettl,Říha,Pajk,Kameník,Fialová,Kotora,Filip

B- Zachoval,Rytina,Marek,Poustka,Houdek,Kůra,Vopálka,+ Kahoun,Poustková

V úvodním utkání změřily naše týmy síly mezi sebou.Béčko drželo dlouho bezbrankovou remízu,ke konci půle,ale podstatně polevilo v aktivitě a důrazu,áčko perfektně kombinovalo,a rychle po sobě vstřelené góly rozhodly.

V druhé půli dokázal B-tým držet krok a prohrál tuto půli o gól.Gólově se prosadili:Ferda,Šíma,Cetlík,Koty,Pajky,Štěpy a Žofka

V ostatních utkáních A-tým ukazoval svou sílu a utkání byla otázkou skóre,zbylá dvě utkání proti Benešovu a Ratměřicím s přehledem vyhráli.Přesto soupeři,hlavně Ratměřice(7:5) posíleni několika hráči z Poříčí,áčko hodně potrápili.Produktivita nebyla tentokráte tou nejsilnější stránkou.

Ale i odlehčené míče oběma týmům mnoho neprospěly.

B-tým mile překvapil hrou,tahounem týmu se stal Žofka,který tým podržel v mnoha situacích i gólově,

Slušně se rozchytal  i „náš gólman“ Vojta.Ostatní se  zapojili,a předváděli pěkný fotbal s kombinacemi a gólovými šancemi,i ti bojácní se nechali strhnout do pěkných výkonů – třeba Vopy větší drzost,Lukáš ,Filda,Rýťa gólově,Poustky,Pepča   apod.Bohužel jsme tady tahali za smolnější konce.Herně mnohdy lepší -hra na půlce soupeře,ale nevyužité šance,tyče,přestřelení prázdné brány.Benešov(6:7)Ratměřice(5:7).