BENEŠOV 2004 - VLAŠIM "A"

04.09.2014 19:49

SK Benešov 2004 7 : 3 FC Graffin Vlašim "A" 2005

Na čtvrteční odpoledne, místo tréninku, jsme vyjednali přípravné utkání s Benešovem, ročníkem 2004, které se odehrálo na travnatém hřišti v Jírovicích. Hrálo se 7 + 1 v poli, které jsme chtěli vyzkoušet. Náš soupeř tímto rozestavení hraje mistrovskou soutěž. Zápas jsme hráli 4 x 15 minut. Bylo vidět, že někteří hráči nedovedli si držet své postavení na hřišti, utkání velmi fyzicky náročné, měli jsme jenom dva hráče na střídání, po třetí čtvrtině toho měli všichni dost, ale v poslední části mně všichni velice překvapili, byli domácím vyrovnaným protivníkem. Domácí nastoupili s dvěmi osmičkami, to se projevilo hlavně ve třetí čtvrtině. V zápase nám moc chyběl Ferda Říha, který je fyzicky zdatný, určitě bychom s ním soupeře více potrápili. Z béčka byl nominován F.Kůra, který opět nezklamal. Sice jsme byli většinu utkání pod tlakem, snažili jsme napadat rozehrávku, některé rychlé brejky zakončovali. Tato utkání se silnými soupeři jsou velkým přínosem do další práce, ukázali i věci na kterých musíme zapracovat. Benešov velmi chválím, má dvacet vyrovnaných hráčů, to my máme v celém ročníku 2005 velké rozdíly ve výkonnosti. Už se těšíme na sobotní mistrovské utkání s Pyšely. MF

Branky: Rytina 2x, Cettl