DOBŘICHOVICE PODRUHÉ - OPĚT VÍTĚZNĚ

12.12.2011 11:07

FC GRAFFIN Vlašim, ročník 2005

 

V pořadí druhý turnaj v rámci zimní přípravy jsme odehráli v neděli 11.12.2011 odpoledne opět v Dobřichovické tělocvičně. Po minulém úspěchu kdy jsme turnaj vyhráli bylo důležité kluky připravit na to, že vyhrávat nebudou pořád.

Mužstva byla opět složena z hráčů ročníku narození 2005 a hrálo se 4+1 na 13 minut. Nalosováni jsme byli do skupiny A k Příbrami, Jičínu I., a Slanému, ve skupině B byl Děčín, Braník, Jičín II. a Mělník.

Utkání ve skupině jsme zvládli, porazili jsme porazili Příbram 5:0, remizovali se Slaným 2:2 a porazili Jičín I. 7:0. Ve skupině jsme byli druzí na skóre právě za Slaným.

Do utkání pravdy jsme nastupovali proti vítězi skupiny B Děčínu a protože jsem vyhráli 7:1, postoupili jsme do finále. Tam jsme se utkali opět se Slaným, které bylo také doposud neporaženo. V úvodu jsem prohrávali 0:1, kluci (myšleno i Zuzka) zabrali a radovali se z vítězství 3:2, čímž celý turnaj vyhráli. Diplom, medajle a šampíčko bylo klukům odměnou.

 

Pochvalu za předvedenou hru a bojovnost si tak zaslouží:

Brejda Martin, Cettl Martin, Fialová Zuzka, Filip Štěpán, Kameník Šimon, Kotora Jan, Kakos Filip, Říha Ferdinand a Vopálka Filip.

 

Poděkování patří také pomocným trenérům Miloši Filipovi a Mirku Kakosovi, kteří se velkou měrou podílí na přípravě mužstva v trénincích a utkáních.

 

 

Trenér ročníku 2005, Kotora Petr

foto: https://filip88.rajce.idnes.cz/Turnaj_v_Dobrichovicich/

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.