I.SKUPINA - DRUHÉ MÍSTO JSME JEŠTĚ NEMĚLI

11.03.2012 21:02

FC GRAFFIN Vlašim, ročník 2005

KOMA CUP Praha

11.3.2012 – druhé místo

Hala Vysoké školy ekonomické

 

Dne 11.3.2012 jsme se zúčastnili halového fotbalového turnaje hráčů narozených v roce 2005, hrálo se 4+1 a zápas trval 12 minut. Branky byli házenkářské a hřiště o nějaký ten metr delší což zrovna neslibovalo nějaké brankové hody. Turnaje se účastnilo 8 mužstev rozdělených do dvou skupin.

 

I. skupina

TJ Březiněves

FK Meteor Praha

Junior Kralupy B

SK Hostivař

 

II. skupina

FC GRAFFIN Vlašim

Junior Praha

FK Humpolec

FK Junior Kralupy

 

Nejen zázemí, ale i samotná hala byli doposud to nejlepší, kde jsme hráli a kluci jako by byli tímto zaskočeni. Navíc nám los ve skupině přisoudil pro první utkání pozdějšího vítěze FK Junior Kralupy a přestože Lukáš Pajk nastřelil tyč, nakonec jsme prohráli 0:1. V dalších dvou zápasech porážíme FK Humpolec 2:0 a Junior Praha 4:0 a jako druzí ve skupině postupujeme mezi čtyři nejlepší mužstva a hrajeme o medaile. Nejprve porážíme vítěze I skupiny SK Hostivař 1:0 a potom i druhého v I skupině FK Meteor Praha 1:0. Z pěti odehraných zápasů jsme 4 vyhráli a 1 prohráli, čímž jsme obsadili celkově 2. místo.

 

Pořadí mužstev:

  1. FK Junior Kralupy
  2. FC GRAFFIN Vlašim
  3. FK Meteor Praha
  4. SK Hostivař
  5. TJ Březiněves
  6. FK Humpolec
  7. Junior Praha
  8. FK Junior Kralupy B

 

 

Pochvalu za předvedenou hru a bojovnost si zaslouží:

Cettl Martin, Fialová Zuzka, Filip Štěpán, Kameník Šimon, Kotora Jan, Říha Ferdinand, Houdek Lukáš, Brejda Martin a Pajk Lukáš.

 

O tom, že byl turnaj vyrovnaný svědčí i to, že jsme měli s vítěznými Kralupy nejnižší počet obdržených branek a tak se náš Ferda Říha účastnil rozstřelu ze značky pokutového kopu proti brankáři Kralup. Kluci na sebe kopli po jedné penaltě a protože Ferda proměnil, stal se nejlepším brankářem turnaje.

 

Foto zde

Foto zde

 

Trenér ročníku 2005, Kotora Petr

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.