I.SKUPINA - TŘETÍ MÍSTO Z CHRUDIMI

18.03.2012 21:02

FC GRAFFIN Vlašim, ročník 2005

MFK Chrudim

18.3.2012 – třetí místo

Sportovní hala města Chrudim

 

V neděli 18.3.2012 jsme se zúčastnili halového fotbalového turnaje hráčů narozených v roce 2005, hrálo se 4+1 na branky 5 na 2 metry a zápas trval 14 minut. 10 mužstev bylo rozděleno na dvě skupiny, ve kterých hráli každý s každým, první dva z každé skupiny hráli křížem semifinále, mužstva na dalších místech hráli rovnou o umístění.

Turnaje se účastnila tato mužstva:

 

I. skupina

MFK Chrudim

FKM Vysočina Jihlava

FC Žďas Žďár n/Sázavou

AFK Pečky

SK Sigma Olomouc

 

II. skupina

FC GRAFFIN Vlašim

FC Hlinsko

FC Slovan Havlíčkův Brod

SK Polička

SK Pardubičky

 

Na turnaj do Chrudimi jsme se těšili, zajímalo nás, jak se si povedeme v konfrontaci s mužstvy, se kterými jsme doposud nehráli. První zápas v naší II. skupině jsme porazili 3:2 FC Hlinsko a jak se později ukázalo byl to pro nás největší soupeř ve skupině. Následovala vítězství nad SK Pardubičky 6:1, FK Slovanem Havlíčkův Brod 5:0 a SK Poličkou 5:1, čímž jsme si zajistili první místo ve skupině. V semifinále jsme se střetli s druhým v I. skupině MFK Chrudim a byl to rozhodně jeden z nejdramatičtějších zápasů, protože jsme vedli 2:0, prohrávali 2:3 a ještě 4 vteřiny před koncem drželi remízu 3:3, ale nakonec jsme snad 2 vteřiny před koncem dostali branku a prohráli s pozdějším vítězem turnaje 3:4. Poslední utkání opět s FC Hlinskem tentokrát přímý souboj o třetí místo jsme zvládli, vyhráli 2:1 a obsadili jsme 3. místo. Z 6 odehraných zápasů jsme 5 vyhráli a 1 prohráli, čímž jsme obsadili celkově 3. místo.

 

Pořadí mužstev:

  1. MFK Chrudim
  2. SK Sigma Olomouc
  3. FC GRAFFIN Vlašim
  4. FC Hlinsko
  5. AFK Pečky
  6. SK Polička
  7. FKM Vysočina Jihlava
  8. SK Pardubičky
  9. FC Žďas Žďár n/Sázavou
  10. FC Slovan Havlíčkův Brod

 

Pochvalu za předvedenou hru a bojovnost si zaslouží:

Cettl Martin, Fialová Zuzka, Kakos Filip, Vopálka Filip, Vojta Jakub, Filip Štěpán, Kameník Šimon, Kotora Jan a Houdek Lukáš.

 

Turnaj se hrál v závěru jarních prázdnin a tak jsme se museli obejít bez Ferdy Říhy, Lukáše Pajka a Martina Brejdy, kteří byli s rodiči pryč, a tak nám alespoň na dálku drželi palce.

 

Foto z turnaje zde

 

Trenér ročníku 2005, Kotora Petr

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.