I. SKUPINA - TURNAJ V DOBŘICHOVICÍCH - TENTOKRÁT TŘETÍ MÍSTO

29.01.2012 19:14

Dne 29.1.2011 jsme v Dobřichovické tělocvičně nastupovali k našemu druhému letošnímu fotbalovému turnaji hráčů narozených v roce 2005, hrálo se 4+1 a zápas trval 13 minut. Turnaje se účastnilo 8 mužstev rozdělených do dvou skupin A a B.

Vlašim

V naší skupině jsme skončili druzí, když jsme porazili Pardubice 3:1 a Jablonec 4:1 a prohráli s Admirou 0:3. A jako druzí ze skupiny B jsme hráli s vítězem skupiny A Bohemians o účast ve finále. I když jsem v utkání vedli, nakonec jsme prohráli 1:3 a hráli jsme o třetí místo s Úvaly. V tomto utkání jsme vyhráli 3:0 a celkově jsme obsadili 3 místo. Ve finále pak Bohemians porazili Admiru 3:0 a turnaj vyhráli. V jednotlivcích si cenu za nejlepšího hráče odvezl náš Martin Cettl, nejlepšího střelce měli Bohemians a brankáře Admira.

Pochvalu za předvedenou hru a bojovnost si tak zaslouží:

Brejda Martin, Cettl Martin, Fialová Zuzka, Filip Štěpán, Kameník Šimon, Kotora Jan, Vojta Jakub, Říha Ferdinand, Houdek Lukáš. Pajk Lukáš a Vopálka Filip.

Hodí se poznamenat, že z našich dosavadních účastí na turnajích v Dobřichovicích byl tento obsazen nejkvalitněji, což také ukázali i výsledky a předváděná hra, nebylo pak divu, že do boje o medaile se dostala opravdu ta lepší mužstva.

Zamyslet se budeme muset nad složení našeho mužstva pro turnaje. Každý z kluků chce hrát což je dobře a je to logické, a protože trénujeme 3x v týdnu, pak zvládnout 13 minut v kuse není problém pro žádného z nich. Dnes nás bylo na turnaj 11 a s tím střídáním to vůbec nebylo jednoduché.

Poděkování patří také rodičům, kteří se v hojném počtu účastní jak tréninků tak i zápasů a jsou dobrou oporou mužstva. Miloši Filipovi pak jistě všichni děkujeme za zprávu www stránek.

Trenér ročníku 2005, Kotora Petr

Zpět

Fotogalerie: I. SKUPINA - TURNAJ V DOBŘICHOVICÍCH - TENTOKRÁT TŘETÍ MÍSTO

/album/fotogalerie-i-skupina-turnaj-v-dobrichovicich-tentokrat-treti-misto/dobrichovice-29-1-2012-038-jpg/
/album/fotogalerie-i-skupina-turnaj-v-dobrichovicich-tentokrat-treti-misto/dobrichovice-29-1-2012-034-jpg1/