I.SKUPINA - TURNAJ V NESPEKÁCH

06.05.2012 11:59

FC GRAFFIN Vlašim, ročník 2005

Nespeky, venkovní turnaj

Dne 5.5.2012 jsme hráli další venkovní turnaj tentokrát v Nespekách, které mají své hřiště opravdu velmi kvalitní. Opět se jednalo o další kolo jarní části fotbalové soutěže, která navazuje na podzimní odehranou část. Účastníci byli stejní, tedy kromě domácích Nespek také Poříčí, Václavice,  Mezno a Graffin. Hrálo se 5+1 na 2x10 minut, na branky 5x2m. První utkání jsme hráli s Nespeky které jsme na posledním turnaji porazili 8:0, dnes jsme vyhráli 6:3. V dalším utkání proti Poříčí se kterým jme posledně remizovali 0:0 jsme vedli v poločase 2:0, pak 2:3 prohrávali, aby po našem vyrovnání na 3:3 přišla další branka a nakonec prohra 3:4. S Václavicemi jsme posledně 1:0 prohráli, dnes jsme po opravdu velkém boji vyhráli 2:1. Na závěr jsme hráli s Meznem, minule jsme remizovali 2:2, dnes jsme vyhráli 5:3.

Turnaj se nám povedl, jedna prohra a tři výhry se skórem 16:11, na velké branky to prostě padá. Celý turnaj bylo slunečné počasí, kluky jsme v pauzách drželi ve stínu místních střídaček.