I.SKUPINA - V DOBŘICHOVICÍCH PRVNÍ

04.03.2012 20:19

Dne 4.3.2012 jsme v přípravě naposledy nastoupili v Dobřichovické tělocvičně k fotbalovému turnaji hráčů narozených v roce 2005, hrálo se 4+1 a zápas trval 13 minut. Turnaje se účastnilo 6 mužstev.

 

Braník

Vlašim

D.Chabry

Stodůlky

H.Měcholupy

Černolice

 

 

První utkání jsme hráli již v 8:15 hodin a měli jsme strach, že budou kluci ještě ospalí. Opak byl pravdou do turnaje jsme vstoupili vítězstvím nad celkově druhými H.Měcholupy 5:1, dále jsme vyhráli nad Braníkem 7:1 (tady jsme jim oplatili porážku z posledního vzájemného zápasu), potom jsme vyhráli 4:1 nad Černolicemi, 6:2 nad D.Chabry a na závěr 4:2 nad Stodůlkami. Celkově jsme naše poslední vystoupení v Dobřichovicích zakončili vítězně a převzali jsme medaile za první místo.

V jednotlivcích si cenu za nejlepšího hráče odvezla naše Zuzka Fialová, nejlepšího střelce měl Braník a brankáře H.Měcholupy.

 

Pochvalu za předvedenou hru a bojovnost si tak zaslouží:

Cettl Martin, Fialová Zuzka, Filip Štěpán, Kameník Šimon, Kotora Jan, Říha Ferdinand, Houdek Lukáš a Pajk Lukáš.

 

K výše uvedeným klukům byli nominováni i Filip Vopálka a Jakub Vojta, pro nemoc je rodiče v neděli ráno omluvili. Martin Brejda a Filip Kakos nominováni nebyli, chyběla jim účast na trénincích.

 

Chtěl bych jménem svým a i za asistenta Miloše Filipa poděkovat organizátorce turnajů v Dobřichovicích paní Ireně Šimůnkové za spolupráci, těšíme se na shledanou při dalších turnajích

 

Foto z turnaje zde

Foto z turnaje 2. část zde

 

Trenér ročníku 2005, Kotora Petr

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.