OLBRAMOVICE 5 : 13 VLAŠIM "A"

11.10.2014 19:37

Dnešní zápas v krásném fotbalovém areálu v Olbramovicích nám sice výsledkově vyšel, ale první poločas z naší strany byl katastrofální, prohráli jsme ho 4 : 2, celé mužstvo zahrálo pod svojí úroveň, úplně bez pohybu, bez nabízení, mnoho chyb i od opor týmu, jako by ještě spali. Po důrazné poločasové domluvě přišlo probuzení, na hřišti byla jenom Vlašim, krásné akce, kombinace a krásné branky a mohlo jich být i více. Celkově málo pokory v týmu, nemůže se přece nic stát, totiž až na Poříčí všechny válcujeme, ale dnes nás Olbramovice v prvním poločase překvapili dobrým presinkem a my nevěděli najednou jak se s tím vypořádat. Prostě bez nasazení, dobrého pohybu, nabízení se a koncentrace v celém zápase to nepůjde, soupeři nás mají přečtený a rychle můžeme narazit. My trenéři si to s týmem o trénincích vyříkáme a doufám, že v příštím zápase doma s Voticemi nic nepodceníme a ukážeme rodičům jak fotbal umíme, my o tom nepochybujeme, jen to dokázat na hřišti. MF

Branky: Říha 4x, Rytina3x, Cettl 2x, Kotora, Pajk, Filip, Vopálka