POŘÍČÍ N/SÁZ. 7 : 7 VLAŠIM "A"

29.09.2014 09:31

V neděli 28.9.2014 pro nás nezvykle až od 15:00 hodin se konalo dlouho očekávané utkání dvou neporažených celků okresního přeboru. Hrálo se za krásného počasí na nerovném travnatém povrchu. My měli velký respekt z Poříí, velcí kluci a taky to bylo na naší hře znát. První poločas z naší strany velmi nepovedený, všude jsme byli druzí, prohrávali jsme osobní souboje s větším soupeřem, ten trestal jednu chybu za druhou, poločas 6:3 pro domácí. Je velmi znát, že takových soupeřů máme v sezóně málo, pak jen koukáme, máme málo času na zpracování, střelu atd. Do druhého poločasu po změnách v sestavě jsme Poříčí začali přehrávat, hlavně F.Říha s M.Cettlem a v obraně Š.Kameník, byli správnými tahouny druhého poločasu. Vstřelili jsme krásné branky. Utkání jsme dovedli do spravedlivé remízy, první poločas v jasné režii domácích, druhý zas vyšel nám. Děkuji S.Tichému z ročníku 2004, že nám na tak náročný zápas jel pomoci, mnoho šancí pochytal a velmi pomohl týmu k remíze. Škoda neuznané, zcela jasné branky v domácí síti, zbytečně zpláli emoce a myslím si, že Poříčí s tak kvalitním týmem to nemá zapotřebí... . MF

Branky: Cettl 3x, Říha 3x, Pajk