POSTUPICE 5 : 5 VLAŠIM "B"

05.10.2014 12:31

OKRESNÍ SOUTĚŽ 5.10.2014

POSTUPICE – VLAŠIM B       5: 5 ( 1: 3)

V dalším kole OS jsme zavítali do nedalekých Postupic.Očekávali jsme vyrovnaný zápas,který se nakonec potvrdil.Trochu nerovný, mokrý,ale perfektně střižený terén nám dával zabrat.Ale i soupeř.Šanci v zápasu dostali hráči B ročníku 2005.A potvrdilo se,že za jakéhokoliv přispění širšího kádru ročníku jsme schopni hrát pohledný fotbal.Všichni opět krásně jezdili jako v zápase s Velíší.První půli jsme soupeře kombinačně přehrávali,a vyplatilo se,vedli jsme 3: 1.Druhá půle se vyvíjela úplně stejně s mírnou naší převahou.Je třeba říci,že soupeř měl pár narostlejších hráčů,přičemž mě naši kluci mile překvapili hrou,že opět sklouzli do kombinací.Zejména v první půli,ale i v průběhu druhé jsme nedokázali proměnit několik tutovek,a měli smůlu..např.Martin Cettl nastřelil tyč a míč se válel po brankové čáře do další tyče.Tyto smůly se nám staly osudnými.

Soupeř po několika naši hrubkách cca 6 min před koncem za stavu 4:2 snížil,a skutečně šlápnul do plných.Naši kluci začali zmatkovat,a hle… opět hrubky,a prohrávali jsme 5:4.Krásný fotbalový závěr vyřešil“Cettlík“,který po sólové akci pár sekund před koncem vyrovnal na spravedlivou remízu.

Utkání řídil velmi dobře bez diskusí na obou stranách rozhodčí OFS.

Remíza,ikdyž jsme skoro celý zápas vedli,tlačili soupeře, a byli fotbalovější,nebolí.Těchto zápasů je třeba více,dalo to hodně všem účastníkům.Makali všichni,všichni pochvala,nikdo to neflákal,….ale pořád se samozřejmě učíme.Dnes hodně potěšili hlavně výrazným zlepšením – Poustky,Filip Tonda,Filda Kůra,…a velká spokojenost s výkonem Brejdyho v brance.Jako už samozřejmost beru tahouny Cettlíka se Štěpym.

Ale opět musím uvést velká radost ze hry všech zúčastněných.Moc hezký zápas!

POSTUPICE – VLAŠIM B  5 : 5 ( 1 : 3)