HUMPOLECKÁ ZIMNÍ LIGA - 6.3.2016

06.03.2016 19:02

V neděli 6.3.2016 jsme odehráli v pořadí druhý turnaj v rámci Humpolecké zimní ligy. Oproti minule, kdy jsme hráli čtyři zápasy za sebou s přestávkou 5 minut nám los vyšel tentokrát lépe a měli jsme větší čas mezi zápasy na odpočinek. Nevím ale, jestli pro nás není lepší hrát rychle po sobě, protože znovu se koncentrovat po pauze 25 minut (a svačině) na zápas znamená pro nás trenéry dostat kluky zase do hry a i zvýšit hlas. I tak jsme dokázali všechny zápasy vyhrát a to dokonce bez obdržené branky. Vypovídá to o našem dobrém pohybu a to jak dopředu, tak i dozadu, když už bylo třeba tak kluci zaskočili jeden za druhého. Opět jsme nepropadli v osobních soubojích, při hře tělem jsme silní, což se nám bude do budoucna hodit. Nakonec jsme 3x překonali narostlého brankáře Světlé který budil u kluků respekt. Za dnešní výkon v obraně si zaslouží pochvalu Šimon, který opravdu exceloval. Rezervy máme určitě v lepším řešení situací 3 na 2 a 2 na 1. Nás trenéry těší, že nejen v tréninku ale i v zápase využíváme návyky, když bych měl nějaké vyzdvihnout pak určitě zatažení míče na brankovou čáru a zpětnou přihrávku na hráče, kteří se cíleně zastaví v prostoru a zakončují. Tento typ a systém turnaje, kdy jdou zápasy rychle za sebou nám vyhovuje, určitě je v budoucnu budeme vyhledávat. P.Kotora

FC S&B Vlašim 2 : 0 A.F.C. Humpolec U12 - branky: Nerad 2x
FC S&B Vlašim 2 : 0 FC Slovan H.Brod U11 - branky: Říha, Budil
FC S&B Vlašim 3 : 0 FKM Vysočina Jihlava U11 - branky: Říha, Nerad, Budil
FC S&B Vlašim 3 : 0 FK Světlá n/Sáz. U12 - branky: Říha, Nerad, Budil
FC S&B Vlašim 7 : 0 A.F.C. Humpolec a FK Pelhřimov U11 - branky: Říha 5x, Nerad, Pajk