RATMĚŘICE - 21.8.2014 - PŘÍPRAVA

23.08.2014 06:43

22.8.Příprava A+B Ratměřice

První přípravné zápasy letošní sezóny jsme jeli odehrát do Ratměřic.Jako vždy přátelská atmosféra.Jelikož jsou prázdniny ještě v plném proudu  přijeli jsme v mixované sestavě našeho ročníku,tj.A+B.

Na místě jsme využili nabídky,jelikož zde hrály i mladší týmy Olbramovic a Ratměřic.Postavili jsme také 2 týmy s cílem nechat si zahrát naše „Prcky“ r.2007 .Takže v této sestavě nastupovala Megie,Ríšan,Pepča,Jenda,Míša- hra 4+1,pravidla ml.přípravky.A i tady se ukázalo jak se zapracovali všichni mezi starší hráče,a jejich zkušenosti jenom vyčnívali nad vrstevníky.Nenechali nikoho na pochybách a ve všech svých přípravných utkáních vyhráli.Byly k vidění i krásné individuální akce přes celé hřiště (Megie) nebo pohotové dorazy a zakončení,(Ríša),každý si myslím pěkně zahrál,dostalo se i na góly(Pepča).

Výsledky:

1/Vlašim výběr 07 - Olbramovice             3: 1        Ríša 1,Míša 2

2/Vlašim výběr 07- Ratměřice                   5:1         Ríša 2,Megie 2, Míša 1

3/Vlašim výběr 07 - Olbramovice             2:1          Megie 1,Pepča 1

4/Vlašim výběr 07 - Ratměřice                    3:1          Megie 1,Pepča1,Jenda1

V druhém týmu naskočili:

hra 5+1 pravidla st.přípravky,Říha,Brejda,Vopálka,Pajk,Žofka,Filip,Poustky,Kotora,Sklenička

Hrálo se 4 x 15min

Do utkání jsme šli s tím,vyzkoušet každého na různých postech,aby každý měl chuť do hry.

V úvodní čtvrtině,všichni hráli většinu hry tak, jak jsou zvyklí , a bylo to hodně znát.Soupeře jsme zatlačili a i přes nevyužité šance k ničemu nepustili.Poté jsme míchali  sestavou,a začal se hrát na obou stranách pohledný fotbal.Moc hezký fotbal byl vidět v poslední čtvrtině,fotbal se přeléval nahoru dolů,parádní akce,kombinace,a přestože soupeř vysoko prohrál,klobouk dolů před jeho hrou.

Polovinu utkání odchytal Honza Kotora,polovinu Žofka.Oba podali pěkný výkon.

Ferda připravil spoluhráčům hodně šancí,a nebýt toho opět nastřílel rekord Okresu.

Velice aktivně hrál Pajky,Žofka překvapil v bráně.Ostatní zahráli svůj standart,každý se dostal do několika gólových šancí,nikdo si nemůže stěžovat,že nemohl dát gól,a to i do prázdné brány.

Vlašim 05 – Ratměřice 18: 7 (7:0,3:3,4:3,4:1)