SK BENEŠOV U12 - FCG VLAŠIM U11

23.10.2015 08:03

Pár slov ke včerejšímu tréninkovému utkání s kamarády z U12 Benešova v Jírovicích na trávě. Moc děkuji trenérům Benešova, že nás na toto utkání pozvali, budeme se snažit o odvetu. Odehráli jsme 2 x 30 minut, každý poločas z jinou polovinou družstva Benešova. Vzhledem k tomu, že má soupeř nově poskládaný tým, na žákovskou ligu, tak jsem měl obavy, aby to nebyl z naší strany propadák. Kluci se Zuzkou nás trenéry mile překvapili, drželi jsme s Benešovem krok, začátky poločasů jsme spíše se bránili a vyráželi k brejkovým situacím, které jsme měli nebezpečné. Byly vidět i pěkné kombinace, střely, kličky, zákroky brankáře. Celý tým, všechny do jednoho, velmi chválím, všichni si sáhli na dno sil, ale to je potřeba, protože v okrese v mladších žákách není moc soupeřů, kteří nás takhle prověří. Výsledek není důležitý, vyrovnané utkání.