TO JSME DOPADLI !!!

01.05.2016 07:40

Ač mezinárodní turnaj ve Valašském Meziříčí pokračuje nedělní zápasy o umístění, tak mi je sledujeme již doma. My už v turnaji nepokračujeme. Sice jsme v sobotu dva zápasy vyhráli, jeden remizovali a dva prohráli, na poslední sobotní zápas ze Slovanem Bratislava jsme již nemohli nastoupit. Tým skolila nějaká infekce (střevní, žaludeční), pravděpodobně se děti nakazili v pátek, všechny děti ZŠ Vorlina měli problémy, F.Vopálka a J.Rytina (ten to zkusil s Opavou, dal i gól, ale po zápase únava a slabost - konec) se vůbec nemohli zúčastnit ani sobotních zápasů, F.Říha odehrál zápasy se sebezapřením, do utkání s Ml.Boleslaví nenastoupili Z.Fialová a L.Pajk, my hráli tedy s hráči bez střídání a s kreči v břiše dohrál Š.Kameník. Po zvážení, poradou s pořadateli nemělo smysl v turnaji pokračovat s ohledem na velké množství dětí a lidí na turnaji, kteří byli v kontaktu s našimi dětmi, aby se náhodou nenakazili. Děti to obrečeli, moc se na turnaj těšili. Dětem patří velký dík, že nic nazabalili, bojovali, ale dál to fakt nešlo. Myslím, že v plné sestavě, bez zdravotních potíží bychom postoupili ze skupiny, ale ... . Ještě navečeru jsme odjeli domů, pro některé děti to bylo špatné cestování. Tak snad někdy příště.

Přesto jsme dosáhli na remízu s Legií Waršava, kde jsme vedli 2:0, ale dobře individuálně vybavený tým nakonec srovnal z penalty, zápasy se Zlínem a Opavou byly jasně v naší režii, zápas se Zbrojovkou byl deset minut vyrovnaný, my šance nedali, Brno ano, druhým deset minut již pod taktovkou Zbrojovky (vypuštěný konec). Zápas s Mladou Boleslaví jsme již odehráli s velkým sebezapřením, bez střídání, utkání bylo vyrovnané, i jsme víc drželi míč, soupeř z rychlého útoku dal na 1:0, my neproměnili šance a prohráli. Pak již zmíněný konec v turnaji.