TURNAJ BENEŠOV - 3.5.2014 - VLAŠIM "A"

03.05.2014 15:41

V sobotu 3.5.2014 jsme zavítali do pro nás známého tréninkového centra v Benešově u zimního stadionu na v pořadí 3.turnaj o 1.- 4.místo v okrese Benešov. Na velmi dobrém střihlém trávníku jsme poprvé v této sezóně prohráli a ještě k tomu jsme skončili na počet vstřelených branek až na třetím místě. Dvakrát jsme jasně vyhráli a jednou po zásluze vysoko prohráli s domácím Benešovem, který nastoupil v plné sestavě a byl na nás perfektně připraven, převyšovali nás hlavně důrazem, z toho pramenili velké chyby, jak v prohraných soubojích, tak v přihrávkách, nebyla vidět skoro žádná střelba, jasně jsme prohráli poločas 4:0, ve druhém poločase mírné zlepšení a dvě branky, ale uznale blahopřeji soupeři k výhře. Ostatní dvě utkání byli jednoznačné, pěkné branky a kombinace. Opět nám dělala problémy mokrá tráva, musíme se zamyslet, zda netrénovat aspoň jednou týdne někde na trávě a hlavně odlehčené míče č.4, ale nechci se vymlouvat, zápas s Benešovem jsme podcenili a soupeř hrál velice dobře a účelně. O pořadí rozhodlo hlavně poslední utkání, my vyhráli pouze 8 : 3, na to Benešov exeloval proti již unaveným Voticím a nastřílel jim 16 branek. Za zmíňku stojí ještě výhra Poříčí nad Benešovem, kdy v poločase Benešov vedl 3 : 0 a prohrál nakonec 4 : 3.

Naše výsledky:

Vlašim 9 : 1 Votice - branky: Cettl 2x, Říha3x, Pajk 3x, Vopálka

Vlašim 2 : 6 Benešov - branky: Kotora, Cettl

Vlašim 8 : 3 Poříčí n/Sáz. - branky: Fialová, Cettl 2x, Pajk, Říha 2x, Filip, Kameník