09.09.2013 08:02

VLAŠIM B

Turnaj OFS v OLBRAMOVICÍCH 8.9.2013

K TURNAJI OFS  v OLBRAMOVICÍCH:

První kolo Okresu Nás zaválo do Olbramovic.Perfektní zázemí,pěkně organizované,vše mělo spád.Na konci pro všechny vyhlášení ,odměny.Pěkné!!!Pro Nás byli všichni neznámí soupeři.

První 3 utkání jsme zvládli gólově na výbornou,poslední se nepovedlo.(…ale je to kulatý)Samozřejmě 1 nepovedený zápas zamrzí,o to více se musíme snažit odstranit chyby.

Poslední zápas s Voticemi,měl 2 tváře.První polovina 0:4 prohra.My vypadali jako když neumíme hrát.Soupeř měl pouze 2 běhavé hráče,ale stačilo i jednoduché nahrání mezi nimi,a už se k Nám vezl gól!Moc jednoduché pro soupeře.

Až v druhé půli jsme opět začali hrát svou hru,a rozhodně jsme byli lepším týmem!!!Utkání kromě prohry bylo ale i VELICE –VELICE smolné.V první půli proti nám penalta-nevíme proč???,v druhé půli 3 míče podle mě spíše v bráně než na čáře brány,ale muselo by to být lajnované.Pravdou ale nic nezmění,kdybychom byli jasně lepší…….

Tabulku se Nám nepodařilo rozjet dobře,ale doufejme,že herně půjdeme nahoru.Jinak děkuji všem,že se zúčastnili.To je pro nás to nejdůležitější!!! Kolektiv začíná být HODNĚ DOBRÝ!!!