19.05.2014 08:08

VLAŠIM B

OFS o 5-9.místo-PYŠELY-3.místo

K turnaji

Omluvenky = 6 hráčů!Myslím,že to mluví za vše.Dokud nebude pravidelně nastupovat -jak uvádím páteř týmu,která vše odehraje,nemá B tým šanci na úspěchy.Bohužel omluvenky se týkají i hráčů nebo hlavně hráčů,kteří mají co dohánět po stránce herní i návykové,..jen talent nestačí.

Špatná parta nepřijela,a rozhodně bych jen chválil.Co jediné se tvrdě projevilo byla kondice hráčů u všech do jednoho.Lukíno,který byl rovněž na jiné akci přicestoval na konec prvního zápasu,a byli jsme za to rádi.Megie si ještě takto nezahrála…..Na dno sil si sáhli úplně všichni.Neustoupili jsme od našeho útočně nastaveného rozestavení,ale pořadatel jakoby to věděl a trestal.Nezvykle protáhlá hřiště,a hra bez velké přestávky až do konce.

První zápas máme tradičně pomalý,než se dostaneme do hry.Zápas jsme prohazardovali, vedení  2:0 jsme neudrželi,byli jsme lepší.Václavice to tentokráte odnesli.Ještě v plné síle jsme zahráli výborný fotbal,a ikdyž soupeř měl pár hrozivých šancí, zápas jsme nepustili.Výborná obrana Filda-Marťas B.,překvapení Poustkyho,který hýřil aktivitou a pohotovostí,jeho bomba z půlky –angličák s dorazem Davyho, Míša rovněž vynikající byl všude,jeho nastřelená tyč…pěkné momenty.Lukáš?...takhle kdyby šlapal vždy…bojovnost zatažení míče.Ratměřice,které přijeli v plné síle jsme nejenom potrápili,spravedlivější by byla remíza.Vedení 1:0 jsme pustili,začínala se projevovat únava.Přesto v druhé půli jsme se hlavně v závěru do soupeře opřeli,z velkého tlaku a dosti šancí gól nepadnul.Pyšely,které všem dovolily nahnat skóre,jsme již silově nezvládli.Přestože se hrálo pouze na jednu bránu,s občasnými brejky Pyšel.Nikdo z našich (a bylo to hodně vidět)nebyl už vůbec rychlý na dorazy nebo dát pořádnou střelu .Náš gólman opět zachytal bez chyb.

Vlašim 2005 B –Senohraby      2 : 2    Dave 2

Vlašim 2005 B – Ratměřice       1 : 2    Míša 1

Vlašim 2005 B – Pyšely              0 : 0

Vlašim 2005 B – Václavice        2 : 0    Míša 1,Dave 1

Pořadí Pyšely : skóre      (body-pořadí)

1.Ratměřice           12       (10-1)

2. Václavice            5         (7-2)

3.Vlašim B               1         (5-3)