TURNAJ V NESPEKÁCH - 26.5.2013 - VLAŠIM B

29.05.2013 11:05

Turnaj OFS v Nespekách 26.5.2013 –1.MÍSTO

Konečné umístění OFS – SKUPINA 1.MÍSTO - CELKOVĚ 15.místo OFS

K TURNAJI v NESPEKÁCH:

Závěrečné kolo letošního přeboru OFS v tabulce o 15.-18. místo pořádal SOKOL NESPEKY,účast odřekli Ratměřice,kvůli nemocem,ale i Nás zastihlo kolo s absencemi,2 hráči přijeli nedoléčení,a jentaktak jsme poskládali sestavu.Bylo nás 7(Neúčast i gólmana č.1 Brejdyho,Roman K.prakticky vstal z postele a přijel,obdobně Lukíno H.,Velké díky,že dorazil  Štěpy).

(Půjčování hráčů neabsolvujeme díky širší základně- v případě nemoci naskočí některý z hráčů z této základny-,ale stále ročník 2005 stejného oddílu,což není v rozporu s pravidly.)

Bylo velmi chladné,a deštivé počasí,i to ovlivnilo hru.Hrálo se tentokrát 2x 15min.A náš tým hrál hned první dvě po sobě jdoucí utkání – klobouk dolů nad kondicí hráčů.

Na závěr jsme obdrželi Diplom,a Opět sladkou odměnu – což udělalo důstojnou tečku za letošním Okresním přeborem.

Začátek proti domácím Nespekám.Velmi dobrá hra z naší strany.

V první půli ještě soupeř jakžtakž stačil s dechem,ikdyž se utkání odehrávalo z velké části před bránou soupeře.Potvrdili jsme naší neustálou slabinu v bráně,ojedinělé útoky soupeře jsou pro nás prakticky gólové.Stav po půli ač jsme byli jasně herně lepší byl 0:1.V druhé půli jsme pokračovali tlakem,a stejnou hrou.Soupeře načal asi po nejhezčí akci turnaje Honzina Poustky,pak se přidal 2x Štěpy.Nechybělo přihrávání,kličky,a tak se to konečně projevilo gólově.Vedli jsme 3:1,i tak soupeř v závěru dokázal snížit na 3:2.

Opět jsme viděli mnoho šancí ,nastřelené tyčky,břevna,rozdíl mohl být daleko vyšší. (Lukíno,Romík,Štěpy,Míša,Honzina – zvonilo to o tyče).

Druhý zápas proti Pravonínu se odehrával ve stejném duchu.Naši zkraje předváděli spíše individuální akce,jakmile začali přihrávky,začaly padat góly.Důraz zlepšil Honzina Poustky,který se blýskl hattrickem!!! Vzadu Nás podržel Míša S.,i v roli hrajícího gólmana,Romík K.měl dobré pokusy.V druhé půli jsme nedokázali vstřelit branku,byla znát únava hráčů(hrálo se v dešti).Převaha v zápase byla jasná.

V posledním zápase nastoupil Pravonín proti domácím Nespekám.Hra mě překvapila,dle mého byla hodně vyrovnaná,a místy byl Pravonín ve větších šancích,dal i tyčku.Potom jeden smolný moment z brejku Nespek- 1:0.Pravonín nedokázal zareagovat góly,a Nespeky ještě 2 přidaly.Pravonín na konci úplně odešel fyzicky.Filda K.snad jediný stačil s dechem,a opět patřil k tomu lepšímu.

NEJLEPŠÍM STŘELCEM KOLA VLAŠIMI/B/2005 BYL  Honzina Poustky!!!