TURNAJ V PRAVONÍNĚ - 2.MÍSTO

10.09.2012 14:54

VLAŠIM B - SKÓRE ROZHODLO - NA ÚVOD DRUZÍ
9.9.2012
Turnaj v Pravoníně byl veden v přátelském duchu po všech stránkách,a připravená dvě hřiště dávala rychlý sled odehrávaným utkáním.
Příjeli jsme s nominací,ve které se kluci potkali pouze ve dvou modelových utkáních.Další věcí bylo,že někteří kluci zahájili tréninky až tento týden.A tak jsme odjížděli do Pravonína s rozpaky.
První zápas s domácím Pravonínem potvrdil nesehranost týmu,přesto jsme hned v úvodu druhé půle dali dva góly,které rozhodly.Pozitivní určitě bylo,že hráči si začali zvykat jeden na druhého,věděli,kde je jejich místo.A tak na konci si mohli zakřičet vítězný pokřik naučený Romanem Kuntošem st.
Ve druhém zápase to bylo o mnoho lepší,každý už sám zaujal postavení. Po půli už kluci ze základního rozestavení odpočívali,a dali prostor ostatním hráčům.V jednoznačném utkání byly k vidění pohledné momenty ,jako 3 góly Romana Kuntoše,2 góly Lukáše Houdka , velmi dobře utkání v poli zahrál Jakub Vojta(1gól),krásný gólový volej levačkou Jendy Poustky(a i jiné jeho pokusy na bránu překvapily).Tahounem byl Martin Brejda.Jako výborný zadák se ukázal Michal Sklenička.V utkání se nechal vidět i Jakub Sviták,nezklamal Martin Peška,který je určitě příslibem gólmana.
Poslední měření sil s Ostředkem byla pro nás velká neznámá.A tak jsme nastoupili s hráči jež měli nejvíce zkušeností,a odehraných minut.Byl znát určitě nejtěžší soupeř skupiny,ale na druhou stranu jsme soupeře neustále tlačili,a prakticky nepouštěli k bráně.Jeden gól vykouzlil Roman Kuntoš.Jinak se v tomto utkání opět projevily chyby,jako pokrytí protihráčů,apod.Po našem gólovém půstu nedostali prostor Martin Peška a Kuba Sviták jen krátce.Po nakonec takticky vedeném zápase jsme 2 minuty před koncem dostali po chybě obránců smolný gól,který znamenal remízu
Závěrem je nutno dodat-trénovat,trénovat.Rodičům děkuji za podporu,a účast.Ostatním nezúčastněným nebo méně hrajícím vytrvat.
Výsledky týmu :
VLAŠIM B - PRAVONÍN 2 : 0 GÓLY: Martin Brejda 1 ,Roman Kuntoš 1
VLAŠIM B - VLAŠIM D / 2006 / 7 : 2 GÓLY: Roman Kuntoš 3, Lukáš Houdek 2,Jan Poustka 1,Jakub Vojta 1
VLAŠIM B - OSTŘEDEK 1 : 1 GÓLY: Roman Kuntoš 1