XAVEROV-HYUNDAI     CUP  31.8.2013 – 9.MÍSTO

Slavia Praha 06 Lipence A

Naši hráči:

Jan Poustka,Martin Brejda,Filip Kůra,Jakub Vojta,Michal Sklenička,

Roman Kuntoš,Klaudie Opavová,Markéta Poustková

První zápas sezóny,většina kluků se viděla poprvé po prázdninách,a ani netrénovala.O to více bylo zajímavé jak naskočí do silně obsazeného turnaje.Počasí paráda,letní.Organizátoři plné ruce práce,sami obluhovali i občerstvení,ale poměrně hezky zorganizované.

!!!!Jedinou výtku bych měl k rozhodčímu/ne všem/,ale hlavně v našem posledním utkání proti Junioru Praha Nás poškodil,kdy jsme dostali gól z kopaného autu s tvrzením teče,ale nikdo se míče nedotknul,i samotný průběh potom naznačoval,že musíme zkrátka prohrát – nepískané strkání,hraní rukou apod.Ale když to někomu za to stojí……..

A pomíjím utkání proti Pšovce Mělník,kdy rozhodčí zahájil utkání dříve aniž byl trenér a všichni hráči na hřišti(prohráli jsme gólem v 1.minutě 1:0)

Naše zápasy ve skupině:

***Paráda a pohádka / Brána Marťas,nej hráč Poustky   černá práce vzadu Romík a Filda!!

Vlašim 2005 B –  Lipence A 6 : 2 (Poustky 2,Kubík 2,Míša 1,Romík 1)

Lepší nástup jsem ještě do turnajů neviděl.Naši se do soupeře opřeli od první minuty,a hned po sólové akci – kličky a střela otevřel skóre Poustky,k udivení asi všech!!!Soupeř sice po cca 5 min.vyrovnal,ale Naši jeli dál …po parádním zatažení a uvolnění Kubíka,jeho nahrání před bránu- parádní volej Poustky 2:1.Poté rozebraný soupeř už rezignoval,naši hráli dál parádně,a po hezkých akcích Kubíka,Romči,Michala,jsme zažili první radost.Gólovky měla Klaudy cca 4

***Spravedlivě / nej hráč Gólman Marťas

Vlašim 2005 B – XAVEROV 06 0:9

Na Xaverov 06 jsme nenašli recept,krok jsme drželi cca 5min.,poté nás soupeř rozebral technicky,naši přestali hrát,a zápas jsme úplně vypustili.Pro nás velké zklamání.Nebyli vidět ani základní náznaky hry z naší strany.

***Velmi divný začátek – NEFÉR  / Gólman Marťas,nej hráč Kubík

Vlašim 2005 B – Pšovka Mělník  0 : 1

Jdu 5 min.před hlášeným začátkem na hřiště,a koukám tam někdo hraje jako naši….a oni to byli naši!!!Po cca 6min jsem zjistil,že tečeme 1:0(prý hned po hvizdu),ale jelikož se snažili zaskočit rodiče,utkání jsem nemohl reklamovat.Rozhodčí písknul a hrálo se…?Přes náš velký tlak,a převahu výsledek bohužel vydržel.Toto utkání nakonec bylo HODNĚ ROZHODUJÍCÍ pro další naše umístění!!!!

***O malinko horší – malý gólman / Gólman Kubík, nej hráč Kubík

Vlašim 2005 B – SK HOSTIVAŘ  0 : 4

Soupeře jsme znali,ale nepoučili se.Jeho kopy pod břevno rozhodli.Naprosto vyrovnané,ale i chytré kopy nad našeho gólmana vedli k prohře.

***Vyrovnané,ikdyž ne skóre / Gólman Kubík, nej hráč Klaudy

Vlašim 2005 B – DUKLA PRAHA 05  0 : 6

Dukla si v klidu došla pro vítězství,výsledek byl sice krutý,protože převaha nebyla tak výrazná,ale horší jsme byli.Přesto Kubík pochytal hodně tvrdých střel-gólovek.

***Nenastoupili

Vlašim 2005 B – Úvaly   3 : 0 kontumačně(nedostavili se)

***Jasně lepší/ Gólman Marťas,nej hráč Kubík

Vlašim 2005 B – Dubeč  2 : 1 (2x Kubík)

Zápas Kubíka,byli jsme lepší potom přišli 2 krásné akce Kuby a bylo rozhodnuto.Při snaze si zahrát pro všechny jsme dostali 1 góla.

***O něco lepší,ale zaříznutí rozhodčím

Vlašim 2005 B – Junior Praha 1 : 4(1x Kubík)

Hodně ošklivé utkání…ahoj Jardo nebo jaké bylo jméno rozhodčího jsme slyšeli od Junioru.

9 min.dost vyrovnaná hra,my o malinko se více tlačili na bránu,opět Kubík parádní gól 1:0.Cca 10min – kopaný roh soupeře skončil v naší síti prý gól…proč?prý teč---nikdo než JuniorP a rozhodčí ji neviděl.Naši se sesypali a v posledních minutách dostali góly šmudláky!!!!Nemluvím o prasení – loktem sražený Poustky,ruka soupeře a z toho další gól………