TURNAJ VE VÁCLAVICÍCH (13.10.) - I.MÍSTO

13.10.2012 13:49

Sice zima, ale slunečné počasí, ne jako minulý týden, nás přivítali v pořadí pátém a posledním turnaji na podzim ve Václavicích. Turnaj jsme sice vyhráli o skóre před Vlašimí A, ale výkon našich fotbalistů se mi až na první zápas s Jírovicemi nelíbil. Tedy první zápas s Jírovicemi (Benešov 2005) jsme vyhráli jednoznačně, kombinace, centry ze strany a krásné branky - výsledek pro soupeře ještě přijatelný. Druhý zápas s Vlašimí A (2004) byl víc boj než fotbal, skóre se zastavilo na zasloužených 3:3, ani jedno mužstvo si nepřihrávalo, samý souboj a hra na náhodu - můžu si to vysvětlit jen tak, že to byl zápas o první místo a kluci se znají s mnoha zápasy mezi sebou a i ze školy. Třetí zápas určitě nejhorší s domácími Václavicemi. Všichni si mysleli, že výhra je jasná a že to půjde samo a hle - poločas 1:2 prohra, samé sólování, žádné nabízení, špatná přihrávka. Ve druhém poločase částečné zlepšení, aspoň jsme dali branky, ale ta hra... Sice se hrálo na bahnitém terénu (trénujeme na umělce), ale to hráli všichni. Musíme stále trénovat a už se soustředit na dlouhou halovou sezónu. Jsem rád, že si kluci uvědomují, že poslední zápas to nebylo ono. Vždy je co zlepšovat.

Výsledky: Vlašim C 13 : 0 Jírovice (Benešov 2005) - Cettl 5x, Říha 2x, Kotora, Kameník 2x, Pajk, Fialová 2x

Vlašim C 3 : 3 Vlašim A (2004) - Říha 2x, Cettl

Vlašim C 4 : 2 Václavice - Říha 2x, Cettl, Pajk

Celkové skóre po pěti turnajích - 101 : 18 !!!  PARÁDA A BLAHOPŘEJI

Celkové hodnocení podzimní sezóny 2012/2013 OFS Benešov připraví hlavní trenér Kotora P.