TURNAJ VE ZRUČI - 20.1.2013 - VLAŠIM B

20.01.2013 17:08
Dnes, 20.1.2013 čekal skupinu B druhý po sobě jdoucí zatěžkávací zápas na Turnaji ve Zruči nad Sázavou opět pro mladší přípravku,tj.r.2004,a níže.Dle mého nejlépe udělaná hala,a zázemí co jsme byli.Krásná palubovka,lavice na střídání,dobrý pohyb trenéra kolem hřiště,tribuny nad hřištěm,moderní šatny,dobrý bufet.Vynikající pořadatel,dobrý rozhodčí,medaile za každé umístění,vyhlášení hráče mužstva i cel.kově.Tak to má být.Kluci a děvče měli radost!
Určitě lahodící oku trenéra OPĚT PLNÁ ÚČAST=opět praráda!
5.MÍSTO - Předem bych chtěl URČITĚ KONEČNĚ CHVÁLIT- v prvním všechny hráče!
Na place to tak nevyzní,samozřejmě ne každému se každý Turnaj povede,ale u všech je opět posun dopředu.A děkuji všem rodičům za motivaci klukům.
Byla už vidět větší (o hodně) drzost hráčů(a klidně ještě přitvrdit),Bylo vidět lepší pokrytí soupeře,bylo vidět lepší rozestavení kluků,a chápaní hry.
Sami všichni mohou vidět,když se často hraje,jaké posuny hráči dělají. Jen tak dál,a rovnou na Vás apeluji,kdo může pojďme ty Dobřichovice!
K turnaji:
soupeři: Zruč n/Sáz., Vrdy, Světlá N/Sáz., Kutná Hora, Vlašim A (2004)
hráči:Poustka Honza, Houdek Lukáš, Kuntoš Roman, Sklenička Michal, Vojta Kuba, Peška Martin, Opavová Klaudie, Kůra Filip, Brejda Martin
Martin Brejdy se tentokráte zhostil převážně role gólmana,a rozhodně nezklamal,podával spolehlivé výkony.
V dnešním turnaji byl ukázkovou proměnou Míša Sklenička ,dříve dobrý zadák, při trénincích ukázal více dravosti,a tím si řekl o místo v útoku,které zužitkoval jako nejlepší náš hráč a střelec.
Dobrý výkon pilné včeličky odvedl Kubík Vojta.Aktivní na bránu byl i Romča Kuntoš.Velké zlepšení Filipa Kůry.Klaudie se dobře vypořádala s rolí v obraně,Poustky si zvykal dobře rovněž zataženější.Martin Peška byl už pozornější,Lukíno Houdek nechat trému doma!

Kutná Hora(2.místo) - první soupeř, předvedená hra nevypadala nejlépe,už to vypadalo,že budeme pokračovat ve slabších výkonech.Ale jak se ukázalo nakonec to byl jeden z nejsilnějších protivníků. 0 : 4
Gólman: Kubík Vojta
Vrdy(7.) - nejslabší soupeř,jednoznačná naše převaha,skóre otevřel,a dotáhl Michal Sklenička:Hodně aktivity směrem na soupeřovu bránu,mohli jsme vyhrát výrazněji.Pokusy Romči K.,Kubíka V. 3 : 0
Gólman: Martin Brejdy, Góly :3x Michal Sklenička
Zruč n.S.(4.)-soupeř nás výškově převyšoval,ale naše velmi dobrá hra!Do 10.minuty(hráno 12min) remízový stav s naší velkou spoustou šancí,řekl bych i větší šancí vyhrát(šance opět Michal S.,Kubík V.,Romča K. ,Klaudie ). Nastřelené břevno,dopadnutí míče na síť brány apod.0 : 2
Gólman: Martin Brejdy
Vlašim A(1.)- již tradičně ustrašené utkání,ikdyž trošinku zlepšení proti Turnaji v Ml.Vožici.Už to nebylo tak drtivé,ale jednoznačné ano.Kluci soupeře dobře znají,ale neměli by se tak vzdávat. 0 : 7

Světlá n.S.(3.)-Asi největší HABÁNI turnaje,přišli mi tak o víc jak 2 roky starší,opět hodně vyrovnané,až v 5.minutě 0:1,vyrovnání v 7.minutě na 1:1.Opět hodně nevyužitých šancí.Začínající 9.minuta nás položila.A konečný výsledek ani průběhu zápasu neodpovídal. 1 : 4
Gólman: Martin Brejdy, Góly : 1x Michal Sklenička P