TURNAJ VĚTROVY - 8.5.2013 - VLAŠIM A

09.05.2013 04:57

!!! 1.místo - no a co !!!

O státním svátku 8.5.2013 jsme odehráli venkovní turnaj pro ročník 2005 nedaleko Tábora v obci Větrovy. Turnaje se účastnilo 12 mužstev, my obsadili dvě, tedy A a B. Hned po příjezdu bylo vidět, že pořadatel má turnaj velice dobře organizovaný, to bylo vidět již na navigování při parkování, hřiště perfektně střižené, mnoho atrakcí pro děti (skákací hrad,...), občerstvení prodávající na více místech, každé mužstvo svojí šatnu, klobásy, pečené maso, pro děti koláč a palačinky, prostě paráda. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým po šesti, poté zápasy o umístění. Každý tým hrál sedm utkání po 15-ti minutách. Hrálo se na třech hřištích, takže nebyly žádné velké přestávky, to si myslím je pro děti tohoto věku důležité, byly pořád v zápřahu, neměly čas zlobit.

Týmy: Větrovy A a B, Vlašim A a B, Dynamo ČB, Loko ČB, SKP ČB, Písek, Hostivař Praha, Dulka Praha(dívky), Táborsko, Aritma Praha

Výsledky A- týmu:

Vlašim A 10 : 0 Větrovy B - Říha 2x, Pajk 4x, Cettl 2x, Filip, Vopálka

Vlašim A 3 : 2 Aritma Praha - Cettl 2x, Říha (výborné utkání z obou stran)

Vlašim A 10 : 1 Táborsko - Cettl 3x, Říha 2x, Kotora 2x, Filip, Kameník, Pajk

Vlašim A 5 : 1 Loko Č.Budějovice - Cettl 2x, Říha 2x, Filip

Vlašim A 3 : 4 Písek - Kameník, Pajk, Říha (smůla, branky jsme dostávali většinou střelami z dálky, rozdílovou v poslední minutě, hráči to obrečeli)

Semifinále: Vlašim A 4 : 0 Hostivař - Říha, Kameník, Cettl 2x

Finále: Vlašim A 6 : 2 Větrovy A - Cettl 4x, Říha, Pajk (hrálo se na jednu branku)

Individuální ceny: nejlepší hráč turnaje byl vyhlášen náš kapitán Martin Cettl, nejlepší hráč mužstva byl vyhlášen Jan Kotora (vybrán trenéry)

Foto zde a zde

K turnaji z webových stránek pořadatele zde.

Celkové pořadí: Vlašim A, Větrovy B, Písek, Hostivař, Loko ČB, Dukla Praha, Aritma, SKP ČB, Dynamo ČB, Větrovy B, Táborsko, Vlašim B

Za předvedené výkony a vzornou reprezentaci klubu děkuji.

Soupiska Vlašimi A: Martin Cettl, Ferda Říha, Lukáš Pajk, Zuzka Fialová, Šimon Kameník, Filip Vopálka, Honza Kotora, Štěpán Filip

Video zde.

Za 1.místo kromě velkého poháru a sladkostí jsme dostali ještě 17 vstupenek na nedělní ligové utkání Sparta Praha vs. Mladá Boleslav - už se těšíme na výlet do Prahy.