VELÍŠ 1 : 4 VLAŠIM "B"

12.04.2015 14:12

OFS 12.4.2015

Velíš – Vlašim B    1 : 4 (1:1)

Po minulém zrušeném fotbalovém klání v Divišově,  jsme odehráli ve Velíši první jarní kolo OFS.

Opět jsme nebyli kompletní, ale cestou bude sledování docházky, výkonnosti a nominace pro hlavní zápasy. Kdo se podívá do docházky na stránkách,  zjistí hrůzný stav.

Jde o souhru, která se plně projevila v tomto utkání. Měli jsme nad soupeřem navrch, a jen špatné postavení hráčů nebo fyzička, nevědět včas jak nahrát apod., nás kolikráte dostala do těžkých situací.

Do brány se po odmlce postavil Martin Brejda, a jeho výkon nebyl z nejhorších.

Líbilo se mi, že se snažil dodržovat zaběhnuté pokyny.

Přes převahu soupeř dokázal zahrozit, a byl první,  kdo se radoval po chybě obrany i gólmana. Po mnoha gólových šancích jsme se konečně dočkali vyrovnání. Hned to byla krásná kombinace zakončená nahrávkou před prázdnou bránu soupeře, a gólem Klaudy. A tak poločas skončil smírně 1:1.

Ve druhém poločase jsme od začátku soupeře přečíslovali, tlačili se do brány a začaly padat góly. A tak vznikly šance nejmladších Ríša 2 gólovky, Jermy 2 gólovky. Osmělil se Lukíno hezkým sólem. Hodně výkonnostně přidal Tony, také 2 gólovky.

Od začátku velká aktivita Čuby chválím. A to dnes opory neměli nejlepší den, ikdyž odehráli standart.

Na závěr si soupeř vyslechnul část chorálu Čuby a spol. Doufám, že takto bude burácet kabina pořád!!!