VELKÉ FINÁLE E.ON JUNIOR CUP - 9.místo

07.09.2015 16:38

Stojící zleva: Kotora Petr, Filip Štěpán, Zachoval Matěj, Budil David, Klinger Jakub, Pajk Lukáš, Nerad Antonín, Toula Petr, Rezek David, Filip Miloš - Klečící zleva: Vopálka Filip, Kůra Filip, Fialová Zuzana, Tesáček Marek, Kotora Jan, Kameník Šimon, Říha Ferdinand, Rytina Jan

Třídenní (4.- 6. září) fotbalový turnaj E.ON Junior Cup pro hráče U11 se hrál v obci Roudné nedaleko Českých Budějovic pod patronací Jana Kollera. Samotného Velkého finále se zúčastnilo 40 týmů. Dvacet pět týmů, mezi nimiž jsme byli i my, nominovali pořadatelé, zbylých patnáct týmů si muselo účast zajistit v kvalifikačních turnajích. Sedmatřicet mužstev bylo z České republiky, dva týmy přijely z Monaka a účastníky doplnil slovenský ŠK Senec. Hrálo se systémem 5+1 na dvou minihřištích a výsledky se sčítaly. Na turnaji se představilo celkem 636 hráčů a během 402 zápasů bylo vstřeleno 3 112 gólů. Turnaj byl rozdělen na dvě základní skupiny po 20 týmech s následnou nadstavbou o konečné pořadí.

Naše výsledky + celkové pořadí turnaje

web turnaje zde - výsledky, foto, video a atd.

foto zde

pátek - 4.9.2015

FCG Vlašim 1 : 8 SK Sigma Olomouc - branka: Rytina

FCG Vlašim 7 : 0 FK Ostrov - branky: Nerad 2x, Říha 2x, Tesáček 2x, Rytina

FCG Vlašim 6 : 2 FC Hlučín - branky: Říha 2x, Rezek, Nerad, Vopálka, Rytina

FCG Vlašim 5 : 2 SK Líšeň - branky: Říha 3x, Tesáček, Budil

FCG Vlašim 7 : 2 FK Meteor Praha - branky: Filip 2x, Pajk, Zachoval, Říha, Rytina, Tesáček

FCG Vlašim 0 : 4 FK Pardubice

FCG Vlašim 7 : 1 Mirava Hodonín - branky: Říha 2x, Tesáček, Rytina, Zachoval 2x, Nerad

FCG Vlašim 0 : 5 SK Slavia Praha

FCG Vlašim 6 : 0 FC MAS Táborsko - branky: Kameník 2x, Říha, Rytina, Toula, Zachoval

neděle - 6.9.2015

FCG Vlašim 3 :FK Jablonec - branky: Filip, Říha, Tesáček

FCG Vlašim 4 : 5 1.FC Slovácko - branky: Říha 4x

FCG Vlašim 7 : 3 FK Viktoria Žižkov - branky: Říha 2x, Nerad 2x, Pajk, Filip, Budil

V 20- ti členné skupině "A", v systému každý s každým (19 utkání) 1x12 minut na dvou hřištích a výsledky obou utkání se vždy sečetly, jsme skončili na pátém místě.

O celkové 9. - 10 místo jsme hráli 2x10 minut, také na dvou hřištích, o poločase se týmy vyměnily a výsledky se sečetly, s pátým celkem druhé skupiny FK Příbram.

FCG Vlašim 9 : 2 FK Příbram - branky: Nerad, Kůra, Rytina 2x, Tesáček 2x, Kameník, Říha, Zachoval

Tedy krásné 9.místo z početného pole 40- ti účastníků Velkého finále E.ON JUNIOR CUP.