VESTEC - 14.6.2015 - VLAŠIM "B"

14.06.2015 16:04

14.6.2015 VESTEC „O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA“

4.MÍSTO

Turnaj se několikráte přelil se soupeři. Nejprve se neměl konat pro neúčast mužstev, poté byli avizováni soupeři podobní jako turnaj v Bráníku na umělce v hale, kde jsme byli 3. Nakonec nám nadělil atraktivní soupeře v podobě Viktorky Žižkov(2 týmy) a Praga, Jesenice, Vestec 2(x). Sedm týmů a vůbec jsem si nedělal iluze o umístění. Moc, moc, omluv na poslední chvíli  (7 omluv).

Turnaj velice spravedlivý – každý s každým se odehrál ve velkém vedru. První Viktorka červení byl sice soupeř nad naše síly, ale nedá se říci, že jsme to vzdávali. Spíše hrubky v postavení, bránění. Druhý zápas- Vestec 05 (asi náš nejpovedenější) nás posílil Romča K., soupeře jsme drželi dále od brány a takticky vedenou hrou soupeře přehráli. Hrou a gólem zde překvapila Megie, ale všichni moc dobře. Proti Viktorce modrým jsme překvapili. Z 15 hraných minut jsme drželi cca 10 min stav 1:0 pro nás. Parádní hra, všichni makali. Ale bohužel jsme odpadli s dechem. V posledních minutách 4 góly hru otočili. Povinná výhra nad Vestcem 06, jednoznačně pod naší kontrolou, hodně prostoru pro Megi, trochu jsme pošetřili síly proti Jesenici, s kterou remíza, ale málem jsme se utloukli sami. 2 skoro vlastńáky, asi 2x tyč a 2x břevno, nechtělo to tam padat.

Poslední zápas proti celkovému vítězi Praga jsme herně drželi krok, ale opět ta kondička.

Předváděli jsme kolektivní hru, kde výkony jednotlivců nelze vyzvedávat. Každý odvedl maximum. Velká spokojenost, pro mě velké překvapení, parádní výkon.