VLAŠIM "A" 7 : 5 POŘÍČÍ N/SÁZ.

26.04.2015 11:45

Nedělní souboj o průběžné první místo v okresním přeboru OFS Benešov zkazilo počasí, za trvalého deště, před početnou diváckou kulisou vyhrálo družstvo Vlašimi. Na hře Vlašimi bylo až moc vidět o co se hraje, tým si moc nenahrával, málo se nabízel, soupeř celý zápas nic nevymýšlel, vše pálil na naší branku a to z každé pozice, velmi nás zlobil urostlý útočník Samko, který vstřelil dost branek. My velmi nervózní, nechtěli jsme podstupovat souboje, přesto poločas 3 : 3. Na začátku druhého poločasu jsme opět nehráli, co jsme si řekli v kabině a hned inkasovali dvě branky. My však nic nezabalili, začali soupeře přehrávat kombinací, která nás celou sezónu zdobí, zvýšili pohyb a zápas zaslouženě otočili na konečných 7 : 5 a ještě jsme nedali mnoho šancí (břevna, tyč). Soupeř zlobil ze střel z dálky a dlouhých házených autů, kombinaci Poříčí skoro nepředvedlo žádnou a my se mohli radovat. Děkujeme rodičům, že i v tak nepříznivém počasí týmu fandili. Musím podotknout, že zápas řídil delegovaný rozhodčí ze Struhařova, k údivu samému, že jde pískat přípravku (určitě víme odkud vítr vane !!!!), ale to my neovlivníme a tak jsem dvojnásobně rád, že jsme utkání vyhráli.

branky: Cettl 2x, Rytina 2x, Zachoval, Říha, Fialová