17.05.2015 14:06

OKRESNÍ SOUTĚŽ 17.5.2015

VLAŠIM B - Miřetice          3 : 3 ( 0:1)

V dalším kole jsme hráli s Miřeticema, které na podzim byly hodně oslabené.

Nebyli jsme sice kompletní, ale už nejsme takoví nazdárci, ikdyž nás trápí zejména střelecká muška.

Dle mého jsme byli od začátku herně lepším týmem. Ale to gólové zakončování…….vlastně průřezem všechny týmy OFS mají výbornou střeleckou úspěšnost. Po chybě gólmana skóroval soupeř, a dlouho byl stav 0:1. V druhé půli jsme dostali soupeře pod velký tlak, ale stále chybí střelecká pohotovost. Jen Čuba nastřelil břevno. V tlaku jsme pokračovali a opět několik našich chyb, a prohrávali jsme 0:3. Nastaly i sporné momenty. Nejprve Náš hráč Ady utekl po straně, a z úhlu skóroval pod břevno. Míč se vykutálel z branky, a gól se neuznal. Na druhou stranu po chycení Našeho gólmana míče za pokutovým územím soupeř kopal, a gólman vyrazil do tyče brány. Míč se kutálel po čáře. Velice těžké posuzování.

Za stavu 0 : 3 naskočil cca 7 min před koncem prcek Ríšan. A světe div se, prckové začali diktovat hru. Ríšan dostal hned dvakrát nalito před bránu soupeře a nahrávkou umožnil skórovat Tomovi. Po naskočení Megi, se hra nezměnila, spíše naopak. Hrála  k mému údivu rovnocenně věkově soupeři, tahala krásně míče, kličky a nahrávky.

Je třeba říci, že na hřišti do roztrhání a posledních sil bojoval Ady. Sám se několikrát uvolnil a dokázal dvakrát skórovat. To nebylo ještě vše. Cca minutu před koncem jsme 2 m před bránou soupeře velmi špatně zahráli nepřímý kop, který mohl dokonat obrat utkání!

Velkou pochvalu zaslouží Čuba s Fildou, kteří hráli zadáky na výbornou.

Herně jsme opět předvedli parádní hru, všichni se hodně snažili, a hráli jako tým!!!