VOTICE 6 : 9 VLAŠIM "A"

18.05.2015 20:34

Ve Voticích vítězně

Odložené utkání jsme odehráli na perfektně připraveném hřišti s dobrým soupeřem. Votice od začátku důraznější a trestali snad každou naší chybu. Zase první poločas horší druhého. Opět jsme si dělali na hřišti co chtěli, málo nabízení se, když už jsme se dostali do přečíslení nebo k samostatnému úniku, tak jsme situace řešili zbrkle, celkově jsme málo kombinovali. Už jsme prohrávali 5 : 2, ale s trochou štěstí do poločasu vyrovnali.  V pauze jsme si vyříkali chyby a najednou to šlo, vím, že fotbal hrát umíme, jen to prodat na hřišti, pořád se bojíme chyby, která může přijít, proto asi nehrajeme co umíme a co trénujeme. V druhé půli velká převaha, zápas jsme dotáhli zaslouženě k vítěznému konci. MF.

branky: Rytina 3x, Říha 2x, Cettl, Pajk, Filip, Kameník