ZBUZANY - 17.1.2015 - VLAŠIM "A"

18.01.2015 16:27

2.místo

Na sobotní odpoledne jsme přihlásili turnaj do Zbuzan, kde se zúčastnilo sedm vyrovnaných týmu ročníku 2005. Hrálo se na UMT v krásné nafukovací hale. Tedy celkem 6 x 12 minut, každý s každým, hrálo na hřišti nezvyklých rozměrů, cca 35 x 35 metrů, ale nám to nevadilo, tým si s tím dobře poradil. Opět chválím všechny hráče za předvedené výkony. Celkově dvě utkání jsme prohráli, se Slavií Praha sice 4:1, ale určitě jsme je potrápili, některé branky byly smolné, my neměli více štěstí, ale tým má Slavie vynikající, předváděli především výborné individuální výkony a pohybově jsou před námi. Utkání s Xaverovem prohra 2:1, ale soupeře jsme celý zápas přehrávali, měli hodně střel, břevno, výborně jim zachytal brankář, asi u třech našich koncovek jsme měli mít více klidu, Xaverov čekal na chyby a dvě potrestal, ale i takový je fotbal, v konečném hodnocení nám to neuškodilo. Vítězná utkání nad Viktorkou Žižkov a Bohemians 1905 r.2006 byla jednoznačná, do vyložených šancí jsme je nepouštěli, zato zápasy s Děčínem a Stodůlkami byla velmi vyrovnaná, vždy vítězství o jednu branku, boj do poslední minuty, hodně osobních soubojů a krásných branek. Tedy jsme si odvezli zaslouženě druhé místo, za suverénní Slavií Praha. Velká gratulace celému týmu a samozřejmě výborně fandějícím rodičům.

Naše výsledky:

FC Grafin Vlašim 3 : 0 Viktoria Žižkov - branky: Filip 2x, Cettl

FC Graffin Vlašim 1 : 4 SK Slavia Praha - branka: Říha

FC Graffin Vlašim 4 : 3 Forward one 6d fotbal (Děčín) - Branky: Filip 2x, Říha, Cettl

FC Graffin Vlašim 1 : 2 SC Xaverov - branka: Zachoval

FC Graffin Vlašim 4 : 0 Bohemians 1905 r.2006 - Branky: Říha, Pajk, Kameník, Filip

FC Graffin Vlašim 4 : 3 Sokol Stodůlky - branky: Říha 2x, Pajk, Cettl